عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به نشست امروز اعضای هیأت رئیسه با روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس گفت: در این جلسه روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس به عدم رعایت اصول بهداشتی در برگزاری جلسات علنی صحن در روز گذشته و امروز اعتراض خود را‌‌‌ اعلام کردند.

وی افزود: روسای کمیسیون‌های تخصصی در این اعتراض نظرشان بر این بود که اگر به این شکل بخواهد جلسات برگزار شود، نمایندگان آسیب می‌بینند و اگر بخواهد اصول بهداشتی در برگزاری جلسات صحن مانند دیروز و امروز رعایت نشود، اگر جلسات برگزار نشود، بهتر است.

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: هم چنین در این جلسه موضوع طرح‌ها و لوایحی که نیمه کاره باقی مانده‌اند مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر این نکته تأکید شد که تا پایان دوره فعلی مجلس کار این طرح‌ها و لوایح به پایان برسد.

عزیزی خاطرنشان کرد: در این جلسه به عنوان مثال لایحه مالیات بر ارزش افزوده که ۲۰ ماده آن باقی مانده مطرح شد و همه حاضران در جلسه بر این نکته تأکید کردند که این لایحه، طرح‌ها و لوایح این چنینی باید هر چه زودتر کار بررسی و تصویب‌شان در همین دوره مجلس به پایان برسد.

وی افزود: حاضران در این جلسه هم چنین بر اقدامات لازم پیشگیرانه و درمانی لازم برای رفع بیماری کرونا در کشور تأکید کردند و بنا شد تا روسای کمیسیون‌ها پیشنهاد‌ات خود را‌‌‌ در رابطه با مسائل مختلف مطرح شده در جلسه و از جمله در مورد نحوه برگزاری جلسات صحن به هیأت رئیسه ارائه کنند تا تصمیم لازم در این باره اتخاذ شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند