امیر سرتیپ دوم خلبان ستاد یوسف قربانی ظهر امروز سه شنبه در آئین تودیع و معارفه فرمانده پایگاه ششم هوانیروز تبریز با بیان اینکه فرزندان این ملت در ارتش جمهوری اسلامی برای شکست دادن کرونا شبانه روز تلاش می‌کنند، افزود: این ویروس منحوس کرونا با همراهی مردم و نیروهای مسلح شکست می‌خورد.

وی با تاکید بر اینکه در کشور ما علی رغم ۴۰ سال تحریم و ۸ سال جنگ تحمیلی همکاری و همدلی بین مردم وجود دارد، ادامه داد: مردم در این بحث اخیر کرونا نیز خود را نشان دادند و به صورت خودجوش ماسک تولید و تهیه شد.

امیر سرتیپ دوم قربانی افزود: مردم ما همیشه نشان داده‌اند که فشارهای استکبار نتیجه‌ای ندارد و پیروزی نهایی برای ملت ایران است.

فرمانده هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه در بحث ویروس کرونا خیلی از تهدیدها را به فرصت تبدیل کردیم، گفت: نیروهای ارتش طی ۴۸ ساعت بیمارستان ۲ هزار تختخوابی احداث کردند.

وی سپس گفت: همان طور که از تمامی فتنه‌ها سربلند بیرون آمدیم، این بیماری را نیز پشت سر خواهیم گذاشت.

فعالیت ۱۷ پایگاه هوانیروز ارتش در ۱۷ استان کشور

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای شمال غرب نزاجا نیز در این مراسم گفت: در حال حاضر ۱۷ پایگاه در ۱۷ استان فعال کردیم و ورودی‌های شهرها را کنترل می‌کنیم.

امیر علی حاجیلو با اشاره به اقدامات نیروهای مسلح در بحث کنترل شیوع ویروس کرونا افزود: این ویروس شکست می‌خورد و شکر خدا در نیروهای مسلح حتی یک نفر هم به کرونا مبتلا نشده است.

وی از راه اندازی بیش از یک هزار تخت خواب نقاهتگاهی در این منطقه خبر داد و گفت: ۸۰ مرحله ضدعفونی شهرها، پایش ۳۵ هزار نفر از مردم و ارجاع ۱۶۵ نفر از مبتلایان به کرونا به بیمارستان‌های ارتش از اقدامات این نیرو است.

در این آئین سرهنگ سلیمانی به عنوان سرپرست پایگاه ششم هوانیروز تبریز معرفی و از خدمات سرهنگ شایان فرمانده سابق پایگاه ششم هوانیروز تبریز تجلیل شد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند