سرهنگ سعید دهقان در تشریح خبر فوق، اظهار داشت: روز گذشته هفدهم فروردین  واحد گشت انتظامی قرارگاه جنوب گشت انتظامی یگان امداد تهران بزرگ در محدوده بزرگراه بسیج در حال گشت زنی بودند که به یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ با شیشه های دودی و پلاک شهرستان مشکوک شدند و  آن را تحت مراقبت قرار دادند.

فرمانده قرارگاه جنوب با بیان اینکه راننده خودروی 206 با دیدن گشت انتظامی پلیس به سرعت خود افزود تا بدین طریق از دید پلیس دور شده و متواری شوند، ادامه داد: عملیات تعقیب و گریز متهم آغاز و ماموران یگان امداد موفق شدند پس از مدتی تعقیب و گریز، خودرو را متوقف و راننده آن را دستگیر کنند.

وی بیان داشت: در بررسی خودروی 240 ماسک پزشکی N95 که به صورت غیر مجاز و قاچاق توسط متهم تهیه شده بود کشف شد; همچنین یک قبضه اسلحه کلت قلابی به همراه جلد اسلحه و یک عدد اسپری اشک آور نیز کشف و ضبط شد.

وی افزود: متهم در بازجویی گفت  که به سبک بازیگر سریال پایتخت قصد مانور داشته است.

سرهنگ دهقان از تقلید کورکورانه متهم از سریال پایتخت انتقاد و تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را 240 میلیون ریال برآورد کرده اند.

وی خاطر نشان کرد: متهم به همراه اموال کشف شده برای سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار پلیس پیشگیری تهران بزرگ قرار گرفت.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند