سارا قمی درباره گذراندن تعطیلات عید با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت: با آمدن کرونا همه شوکه شدیم، چرا که تجربه بسیار تلخی است. کرونا ضربه بزرگی به جامعه ورزش زد. باید پیش از تعطیلات نوروز مسابقات لیگ برتر به اتمام می رسید اما متأسفانه در بلاتکلیفی هستیم، مشخص نیست چه زمانی رقابت ها از سر گرفته شود. از طرف دیگر بازیکنان در خانه هستند و تمرینات را در خانه پیگیری می کنند.

بازیکن تیم فوتبال البرز ادامه داد: کمپینی به نام در خانه بمانیم راه انداخته ایم و به همین دلیل تمرینات را از طریق برنامه مربی بدنساز در خانه انجام می دهیم. حدوداً هفته اول پس از تعطیلی لیگ برتر استراحت کرده ام اما با وخیم شدن اوضاع و با توجه به اینکه رقابت ها دیرتر آغاز می شود، تمرینات را شروع کردیم.

وی افزود: تقریباً ۸۰ درصد بازیکنان لیگ در منزل تمرینات را پیگیری می کنند. خوشبختانه ما در شمال هستیم و با توجه به حیاط دار بودن منزل می توانیم راحت تر تمرینات را پیگیری کنیم اما بازیکنانی که در آپارتمان هستند، شرایط سخت تری دارند. امیدوارم به روال عادی زندگی بازگردیم و دعا می کنم مردم در سلامت و صحت باشند. کرونا با هیچکس شوخی ندارد، امیدوارم همه این موضوع را جدی بگیرند.

قمی با اشاره به فوت دایی خود ادامه داد: یک روز مانده به آغاز سال نو دایی ام را به دلیل ابتلا به ویروس کرونا از دست دادم، شوک بسیار بدی به خانواده بود، روزهای سختی را پشت سر گذاشتیم. کرونا شوخی ندارد. امیدوارم این روزها به پایان برسد. زمانی که کرونا وارد ایران شد، شرایط گیلان افتضاح بود. مقابل خانه ها یک در میان پرچم سیاه زده شده بود. واقعاً اوضاع ناراحت کننده ای بود. در ۳۳ سال گذشته در زندگی ام چنین چیزی را تجربه نکرده بودم.

وی در پایان گفت: امیدوارم از شرِ این ویروس خلاص شویم، حتی اگر مسابقات فوتبال برگزار نشود مهم نیست، سلامتی مردم بیش از هر چیزی اهمیت دارد. همه ناامید هستند و امیدی ندارند. امیدوارم هر چه سریعتر این شرایط تمام شود و به روزهای عادی زندگی بازگردیم.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند