الحسناوی فاش کرد که جنبش وی اطلاعات دقیقی از «عادل عبدالمهدی» نخست وزیر مستعفی عراق در باره قصد آمریکا در هدف قرار دادن مقرهای الحشد الشعبی و گروه های مقاومت دریافت کرده است.

به گزارش المعلومه، وی در مصاحبه با روزنامه العربی الجدید گفت که جنبش الابدال اطلاعات دقیقی در دست دارد که آن را از عبدالمهدی دریافت کرده است که نشان می دهد آمریکا قصد دارد حملاتی علیه سایت های نظامی متعلق به الحشد الشعبی انجام دهد.

الحسناوی افزود که با توجه به این اطلاعات، همه اقدام های امنیتی پیشگیرانه برای جلوگیری از تلفات عمده انسانی و مادی در صورت بروز هر گونه حمله آمریکا به مقرهای الحشد الشعبی و گروههای مقاومت و همچنین فرماندهان اتخاذ و نیز طرح ها و مقرهای جایگزین برای هرگونه شرایط اضطراری پیش بینی و در نظر گرفته شده است.

وی تاکید کرد در صورتی که هر گونه حمله جدید علیه الحشد الشعبی و گروه های مقاومت انجام شود، ما این بار پاسخ بسیار کوبنده ای به آمریکایی ها خواهیم داد.

الحسناوی همچنین گفت که این حمله به گروه‌های مقاومت برای اجرای حملات علیه نظامیان آمریکایی به عنوان نیروهای اشغالگر، مشروعیت خواهد بخشید و همه چیز را برای رویارویی و پاسخ آماده خواهد کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
19 نفر این پست را پسندیده اند