رامین ناصرنصیر بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره فرارسیدن نوروز گفت: سال جدید را به تمامی مردم سرزمینم تبریک می گویم، امیدوارم امسال برای همه ما سالی سرشار از شادی و سلامت باشد.

وی در همین راستا ادامه داد: سال نود و هشت سالی شیرینی نبود، اتفاقات تلخ فراوانی افتاد که هرکدام به نوعی کام مردم را تلخ کرد، اتفاقاتی همچون سیل ابتدای سال، فشارهای اقتصادی ناشی از تحریم‌های یک جانبه، زلزله و مهمتر از همه کرونا سال بسیار سختی را برایمان به یادگار گذاشت.

بازیگر سریال «شهرزاد» با اشاره به لزوم رعایت بهداشت در سال جدید تاکید کرد: ویروس کرونا اسفند ماه بسیار سختی را برای ما به همراه داشت، امیدوارم در سال جدید همه ما با رعایت نکات بهداشتی و اصول ایمنی باعث شویم که دیگر چنین اتفاقی در سطح وسیع تکرار نشود. 

وی در همین رابطه اذعان کرد: بدون شک جامعه که من هم عضو کوچکی از آن هستم با رعایت اصول بهداشتی می تواند خسارت های مالی و جانی ناشی از بیماری کرونا را به طرز چشمگیری کاهش دهد، مهمترین آرزوی من در سال جدید سلامت مردم است، البته این سلامت با آگاهی و رعایت بهداشت آسان تر به دست می آید.

ناصرنصیر با اشاره به فعالیت های خود در سال جدید خاطرنشان کرد: هم اکنون سریال جشن سربرون به کارگردانی مجتبی راعی و همچنین فیلم سینمایی «شپلوتکاه» به کارگردانی حسین قناعت را در حال ضبط دارم، البته فعلا این آثار متوقف شده و بعد از تعطیلات از نو شروع می شوند. 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند