علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی درگدذشت مادر مهدی عیسی‌زاده منتخب مردم میاندوآب در مجلس یازدهم را تسلیت گفت.

متن این پیام بدین شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انالله و اناالیه راجعون

جناب آقای مهدی عیسی زاده

منتخب محترم‌ مردم شریف میاندوآب در یازدهمین‌ دوره مجلس شورای اسلامی

درگذشت ‌والده مکرمه تان را به جنابعالی و خانواده ارجمند تسلیت گفته، از درگاه خداوند منان برای آن مرحومه مغفوره ، آمرزش و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت  می‌کنم.

پیام تسلیت حاج علی اکبری در پی درگذشت یکی از ائمه جمعه کشور

همچنین در پی درگذشت حجت الاسلام آذر پندار از ائمه جمعه استان آذربایجان غربی، حجت الاسلام محمد جواد حاج علی اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور پیام تسلیتی صادر کرد.

متن پیام تسلیت رئیس شورای سیاستگذاری ائمه کشور به شرح ذیل است:

خانواده مکرم روحانی مجاهد و سرافراز، حجه الاسلام والمسلمین جعفر آذر پندار (رضوان الله تعالی علیه)

سلام علیکم و رحمة الله

عروج شهادت گونه این روحانی مردمی و انقلابی، که از اولین روزهای شیوع بیماری، در خط مقدم تلاش خالصانه و مجاهدانه برای دفاع از سلامت مردم شریف منطقه، حضوری میدانی، شبانه روزی، اثربخش و پررنگ داشت، آزمونی برای صبر و استقامت اهل بیت مؤمن و متوکل ایشان محسوب میگردد و جلوهای دیگر از مقام تسلیم و رضای بندگانش را به مقربان درگاه حضرتش خواهد نمایاند و اسباب رفعت روحی و معنوی اهل معنا را فراهم خواهد آورد.

حجه الاسلام والمسلمین جعفر آذر پندار (رضوان الله تعالی علیه) که قریب به ۸ سال در سنگر  امامت جمعه خوش درخشید، عمر پربرکت خود را در دفاع از کیان انقلاب اسلامی و مسیر مستقیم ولایت سپری کرد و علاوه  بر خدمات فراوان به محرومان، در حوزه و دانشگاه منشاء اثر بود.

اینجانب، ضمن عرض تسلیت به نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان غربی، ائمه محترم جمعه استان و مردم قدرشناس منطقه عالم پرور چهاربرج (مرحمت آباد) و طلب صبر و اجر بازماندگان مکرم، به ویژه همسر مکرمه، سه فرزند ارجمند و داماد بزرگوار، از درگاه پروردگار متعال، رحمت واسعه حق برای آن مرحوم مغفور مسئلت مینمایم.

دعاگوی وجود شریفتان هستم و امیدوارم شفاعت موالید شعبان المعظم (علیهم السلام) شامل حال ایشان و همه ما بشود.

محمد جواد حاج علی اکبری

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند