به گزارش روز سه شنبه «رویترز»، نیروهای پلیس رژیم صهیونیستی در حالی که ماسک و لباس ویژه ضدشورش پوشیده بودند در برخی مناطق قدس اشغالی با صهیونیست‌های افراطی درگیر شدند که فحاشی می کردند، آنها مخالف اجرای اقداماتی مانند قرنطینه هستند که برای مهار کرونا اتخاذ شده است .

صهیونیست‌های تندرو با پلیس رژیم اشغالگر قدس در خیابان‌های قدس اشغالی درگیر شده و آنها را «نازی» می‌خواندند.

پلیس این رژیم مجبور شده بود تا با استفاده از هلیکوپتر و پهپاد پیام‌هایی از جمله « در خانه بمانید» را منتشر کند.

مقامات رژیم اشغالگر فلسطین، صهیونیست‌های تندرو را که بیشتر در « مناطق شلوغ و فقیرنشین» قدس اشغالی ساکن هستند، عامل شیوع گسترده کرونا در سرزمینهای اشغالی می‌دانند.

برخی از خاخام‌های رژِیم صهیونیستی جدی بودن شیوع ویروس کرونا را زیر سوال برده‌اند.

درهمین حال فلسطینی‌هایی که همچنان در بخش‌های اشغالی فلسطین زندگی می‌کنند، فاش کردند که مقامات رژِیم صهیونیستی آزمایش‌های تشخیص کرونا را در مناطقی که آنان ساکن هستند، بسیار دیرهنگام شروع کرده‌اند.

گشت‌های پلیس رژِیم صهیونیستی در خیابان‌ها مستقر شده، اما صهیونیست‌های تندرو همچنان درصدد نقض تدابیر اتخاذ شده برای مهار کرونا هستند و حتی مراسم تشییع جنازه‌ها را با تعداد زیادی جمعیت برگزار می‌کنند.

رییس اورژانس رژِیم صهیونیستی به رادیو ارتش این رژیم گفت که معتقد است برخی مخالفت‌ها با مهار کرونا در سرزمینهای اشغالی به « دلایل سیاسی» صورت می‌گیرد.

وی، کسانی که تدابیر مهار کرونا را نقض‌ می‌کنند، « بمب در حال انفجار» توصیف کرد.

تاکنون در فلسطین اشغالی ابتلای بیش از ۴۸۰۰ تن ثبت شده که ۱۸ تن از آنها جان باخته اند.

وزارت بهداشت رژِیم صهیونیستی هشدار داده است که با ادامه این وضعیت تعداد مرگ و میر ناشی از شیوع ویروس کرونا در فلسطین اشغالی به هزاران تن خواهد رسید.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند