این گروه که در جریان حمله موشکی به پایگاه «التاجی» (شمال بغداد) در ۲۴ اسفندماه گذشته اعلام موجودیت کرده است، در بیانیه ای اعلام کرد که  در ساعات اولیه صبح (دیروز دوشنبه) نیروهای این گروه مقاومت درصدد حمله بزرگی به نشست محرمانه فرماندهان نیروهای اشغالگر آمریکایی در پایگاه عین الاسد بودند اما به دلیل وجود نیروهای عراقی در نزدیکی این نشست از اجرای آن صرف نظر کردند.

عصبه الثائرین افزوده است که این نشست سری با حضور معاون وزیر دفاع، رییس ستاد ارتش، دستیار ستاد نیروهای هوایی آمریکا و یک نماینده پنتاگون با درجه ژنرال برگزار شده است.

در بیانیه آمده است که هواپیماهای آمریکایی بر بالای سر نیروهای مجاهد (در نزدیکی پایگاه عین الاسد) پرواز می کردند بدون اینکه آنها را شناسایی کنند.

این گروه عراقی افزوده است در حالی که نیروهای اشغالگر برای هدف قرار دادن گروه های مقاومت آماده می شوند که مقاومت اسلامی عراق اعلام می کند، بیش از آنچه دشمن تصور می کند، در آمادگی کامل است.

عصبه الثائرین تاکید کرده است که موشک های مقاومت همان گونه که در پایگاه التاجی نشان دادند، در هدف قرار دادن اهداف اشتباه نمی کنند.

گروه عصبه الثائرین در ۲۴ اسفندماه گذشته با ۳۳ موشک پایگاه نظامی التاجی در ۳۰ کیلومتری شمال بغداد را مورد حمله قرار داد که در جریان آن ارتش آمریکا از زخمی شدن سه تن از نیروهایش خبر داد.

این مطلب برایم مفید است
9 نفر این پست را پسندیده اند