به گزارش امروز (یکشنبه) این روزنامه صهیونیستی، نتانیاهو از مرکل درخواست دستگاه های تنفس مصنوعی کرده، اما مرکل در پاسخ گفته است که آلمان نیز در این زمینه کمبود دارد. 

مرکل در پاسخ به نتانیاهو گفته است که آلمان ها دچار کمبود دستگاه تنفسی هستند، به این علت که چند صد دستگاه به فرانسه قرض داده اند.

طبق آخرین آمار منتشر شده در تارنمای "ورلدومترز" آلمان پس از آمریکا، ایتالیا، چین و اسپانیا بیشترین شمار مبتلا به بیماری "کووید ۱۹ " را با  ۵۷ هزار و ۶۹۵ نفر دارد که از این تعداد ۴۳۳ تن جان خود را از دست داده اند.

دفتر نخست وزیر رژیم صهیونیستی اظهار نظری در خصوص مکالمات بین مرکل و نتانیاهو نکرده است.

یک مقام صهیونیستی به روزنامه یدیعوت آخرونوت گفت که درحالیکه اروپایی ها برای کمک کردن با مشکل مواجه هستند، واردات هر چیزی از اروپا غیرممکن به نظر می رسد.

یک مقام ارشد صهیونیستی با حالتی که نشان از وضعیت اضطرار داشت، به این رسانه صهیونیستی گفت: هجوم به سمت تجهیزات مرتبط با بیماری کرونا در سراسر جهان صورت گرفته است .  

این درحالی است که وزارت بهداشت و وزارت جنگ با رهبری سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی در حال واردات تجهیزاتی از قبیل کیت های آزمایش کرونا، دستکش، عینک و لباس های مجهز است.

پیشتر گزارش شده بود که سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی نزدیک صد هزار ماسک را از کشورهای حاشیه خلیج فارس بدون ذکر نام این کشورها، وارد کرده است.

وزارت بهداشت رژیم صهیونیستی طبق آخرین آمار، شمار مبتلایان به ویروس کرونا را ۳ هزار و ۸۶۵ نفر اعلام کرده که از این تعداد ۱۲ تن جان باخته اند.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند