در برنامه «دورهمی» که شب گذشته(جمعه ۸فروردین) از شبکه نسیم پخش شد، مهران مدیری، میزبان امیرحسین آرمان، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون بود. در این برنامه آرمان درباره ماجرای ازدواج نکردنش صحبت کرد.

مدیری در بخشی از این گفت و گو از ارمان پرسید متولد په سالی هستی و چرا ازدواج نکردی؟ آرمان هم در پاسخ گفت: «متولد سال۶۱هستم و دلیل ازدواج نکردنم را هم نمی‌دانم. احساس می‌کنم این موضوع یک مقدار برایم مسئولیت زیادی دارد. معمولا یا کاری را قبول نمی‌کنم یا اگر قبول کردم سعی می‌کنم آن را به بهترین نحو انجام دهم و تا انتهایش بروم. همین موضوع یکی از عوامل بازدارنده من برای ازدواج است.»

مجری برنامه در ادامه گفت: «قانع نشدم، همه ما باید دلیل ازدواج کردن یا ازدواج نکردن کسی که روی این صندلی می‌نشیند را بدانیم. بگذار موضوع را برایت ساده‌تر کنم معیار تو برای ازدواج چیست؟»

آرمان درباره معیارهایش برای ازدواج گفت: «من آدم سخت گیری نیستم و ترجیح می‌دهم چنین مواردی را خیلی روی چهار چوب پیش نبرم. چون هر وقت برنامه‌ریزی می‌کنی همیشه خلاف آن رخ می‌دهد. کسی در زندگی‌ام بوده ولی آن مسئولیت پذیری این ترس را در من ایجاد می‌کند که سمت ازدواج نروم. به طور مثال من اگر یک آدم تنها باشم یکسال هم کار نکنم و درآمد نداشته باشم گلیم خودم را از آب بیرون می‌کشم و خیلی راحت زندگی را ادامه می‌دهم، اما اگر یک نفر دیگر باشد این موضوع واقعا سخت می‌شود.»

مدیری ادامه داد: «این موضوع ممکن است همیشه رخ بدهد، مثلا من امروز ازدواج کنم فردا صبح یک زامیاد به من بزند و بمیرم اتفاق همیشه هست. اما تو خیلی خوش تیپ و خوش هیکلی و من همچنان قانع نشدم که تو چرا تنها ماندی.»

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند