ورایتی گزارش داد، دانیل دای کیم بازیگر کره‌ای-آمریکایی سریال «لاست» پنجشنبه ۱۹ مارچ در اینستاگرامش اعلام کرد تست کرونایش مثبت شده و از تجربه ابتلایش به این بیماری و پیروی از دستور قرنطینه خبر داد.

وی که بازیگر نقش جین‌سو ون در مجموعه تلویزیونی «لاست» بود، اکنون در هاوایی است. او به تازگی در نیویورک و در برابر دوربین سریال «آمسترادم جدید» برای ان‌بی‌سی بود.

این بازیگر نوشت: می خواهم بدانید دیروز تست ابتلای من به کووید -۱۹ مثبت شد.

وی یادآوری کرد که به تازگی در نقش پزشکی بازی کرده که هنگام شیوع آنفلوآنزا به همه کمک می‌کند اما وقتی خبر گسترش واقعی این ویروس مطرح شد فیلمبرداری این سریال متوقف شد و او به خانواده‌اش در هاوایی پیوست.

دای کیم یادآوری کرد که در تمام این مدت بدون هیچ علامت مشخصه‌ای بوده ولی احساس می‌کرد خراشی در گلویش دارد پس برای امنیت وقتی به خانه برگشته خودش را قرنطینه کرده و سعی کرده است، استراحت کند اما پس از آن علایم وی بدتر و دچار تنگی نفس، درد در بدن و تب شده است. در این مرحله او به بیمارستانی در هونولولو رفت و در نهایت با جواب مثبت تست بازگشت.

این بازیگر ۵۱ ساله در پست خود از دیگر بازیگران سریال و خدمه فیلمبرداری عذرخواهی کرده که ممکن است آنها را ناآگاهانه در معرض ویروس قرار داده باشد و در ضمن از کارکنان بهداشتی و درمانی که تلاش می‌کنند تا جلوی این بیماری همه‌گیر بایستند، تشکر کرد.

شبکه ان‌بی‌سی نیز بلافاصله یاداشتی برای همه بازیگران و اعضای ساخت سریال ارسال کرد تا به آنها یادآوری کند ممکن است به ویروس مبتلا شده باشند.

بازیگر «لاست» در ویدیویی ۱۰ دقیقه ای که منتشر کرده گفت: از همه مردم و به ویژه نوجوان‌ها و متولدین هزاره جدید که فکر می‌کنند این بیماری جدی نیست خواهش می‌کنم، بدانید که جدی است و اگر شما به آن توجه نکنید به طور بالقوه جان میلیون‌ها نفر از جمله عزیزانتان را در معرض خطر قرار می‌دهید.

وی از همه خواسته به نکات ایمنی توجه و فاصله اجتماعی را رعایت کنند، دست به صورت خود نزنند و دست‌ها را مدام بشویند.

وی همچنین خواسته است تا تعصبات و خشونت‌های بی‌معنی در برابر مردم آسیایی متوقف شود و گفته است: ضرب و شتم پیرها و گاه بی‌خانمان‌های آسیایی آمریکایی ناجوانمردانه و باورنکردنی است. بله من آسیایی هستم و کرونا دارم اما آن را از چین دریافت نکرده‌ام. من در آمریکا کرونا گرفتم. در شهر نیویورک و علی‌رغم آنچه برخی از رهبران سیاسی می‌خواهند، نشان دهند، من جایی را که فرد در آن مبتلا شده مهم نمی‌دانم چون در غیر این صورت باید اسمش را ویروس نیویورک می‌گذاشتم. اما این کار احمقانه است و نامگذرای ها ما را به جایی نمی‌رساند. مهم این است که چگوه بیشترین مراقبت را از خودمان و دیگران به عمل آوریم.

از دیگر فیلم‌ها یا مجموعه‌های تلویزیونی که این بازیگر در آنها نقش داشته می‌توان از «عشق مسابقه» و «هاوایی فایو-زیرو» نیز یاد کرد.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند