محمدعلی پورمختار عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به برخی انتقادات از مجلس در زمینه رسیدگی و تصویب لایحه بودجه سال ۹۹، گفت: جایی برای گلایه افراد نسبت به عملکرد نمایندگان وجود ندارد زیرا قوه مقننه در حال رسیدگی به موضوع بود و اگر شیوع کرونا پیش نمی‌آمد، منتخبان ملت تا قبل از پایان سال امور را به اتمام رسانده بودند.

وی با بیان اینکه برای تحقق موضوع یاد شده مقرر شد نمایندگان به صورت روزانه و در ۳ شیفت کاری لایحه را بررسی کنند، افزود: متاسفانه مسئله کرونا پیش آمد و ستاد ملی مبارزه با این بیماری تصمیم به تعطیلی جلسات علنی قوه مقننه گرفت.

عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بر مبنای فرمایشات رهبر انقلاب همه باید از تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا تبعیت کنند، تصریح کرد: این مهم در حالیست که تعداد زیادی از نمایندگان نیز متاسفانه دچار بیماری کرونا شدند و اگر این جلسات ادامه داشت، به دیگران و مردم تسری پیدا می‌کرد.

نماینده مردم کبودرآهنگ در مجلس همچنین تصریح کرد: البته نباید فراموش کرد که رفت و برگشت‌های قانون بودجه بین مجلس و شورای نگهبان همیشه وجود داشته و روال طبیعی است لذا نباید گلایه شود.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در شرایط اضطرار کنونی همچنان اعضای کمیسیون تلفیق بودجه ۹۹ جلسات خود را مطابق دستورالعمل قانونی برگزار می‌کنند که بیانگر عزم و اهتمام خاص  قوه مقننه برای بررسی لایحه بودجه است.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند