لیونل مسی مانند اغلب فوتبالیست های شاغل در اروپا این روز ها به خاطر بحران ویروس کرونا در کنار خانواده اش به سر می برد. بازی‌های لالیگا به منظور پیشگیری از کووید ۱۹ برای دو هفته برگزار نخواهد شد و  اسپانیا محدودیت های زیادی در شهرها در نظر گرفته است تا این بیماری کنترل شود. تاکنون در این کشور اروپایی بیش از ۵هزار نفر به کرونا مبتلاه شده اند و ۱۳۰ نفر جان خود را از دست داده اند. 

ستاره بارسلونا با منتشر کردن تصویری از خود در کنار متئو و چیرو (پسرانش) پیامی را در رابطه با این شرایط خاص نوشت: روزهای سختی برای همه مردم جهان است. نگران اتفاق هایی هستیم که در حال رخ دادن است و دوست داریم به کسانی کمک کنیم که بدترین شرایط را سپری می کنند، افرادی که این موضوع مستقیم روی خودشان، خانواده‌شان، دوستانشان تاثیر گذاشته است چون در خط مقدم کار می کنند و در بیمارستان ها و مراکز درمانی مشغول هستند. از تلاش آن ها حمایت می کنم. 

مهاجم آرژانتینی ادامه داد: سلامتی همیشه باید در اولویت باشد. زمان خاصی است و باید به نکاتی که سازمان های سلامت و مسئولان کشور اعلام می کنند توجه داشت‌. تنها با این روش می توانیم مبارزه موثری داشته باشیم. 

کاپیتان آلبی سلسته در پایان نوشت: اکنون زمان مسئولیت پذیری است و باید در خانه ماند. همچنین اکنون بهترین زمان برای لذت بردن از بودن با شما است که همیشه نمی‌توانستیم داشته باشیم. امیدوارم در کمترین زمان ممکن این شرایط سخت را پشت سر بگذاریم. 

 

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند