با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا انبار دپوی محصولات بهداشتی غیر مجاز و قاچاق در تبریز کشف و ضبط شد.

از این انبار بیش از ۴۳هزار اقلام بهداشتی، مواد ضدعفونی کننده دست و ماسک فیلتر دار به دست آمده است.

به علت قابل توجه بودن میزان اقلام مکشوفه در انبار مذکور که در دو طبقه دپو شده بود، تا زمان ارائه نتایج کارشناسی، با حضور عوامل سازمان اطلاعات سپاه، معاونت غذا و دارو و همچنین اکیپ تعزیرات حکومتی پلمب شد.

متخلفان پرونده با دستکاری تاریخ اقلام تاریخ مصرف گذشته و با استفاده از لیبل‌های جعلی اصالت کالا (شبنم)، نسبت به توزیع اقلام تاریخ گذشته در سطح بازار اقدام می‌کردند.

کشف مواد ضدعفونی کننده تقلبی در تبریز

روابط عمومی سازمان اطلاعات سپاه عاشورا در اطلاعیه‌ی دیگری از کشف مواد ضدعفونی کننده تقلبی در تبریز خبر داد.

در راستای مبارزه با توزیع کنندگان اقلام بهداشتی تقلبی و غیر مجاز، سربازان گمنام سازمان اطلاعات سپاه عاشورا با اشراف اطلاعاتی لازم علاوه بر کشف بیش از ۳۰۰۰عدد مایع ضدعفونی تقلبی، که در حال توزیع در سطح شهر تبریز بود محل اصلی و کارگاه تولید مواد تقلبی مذکور را در یکی از مناطق حومه تبریز و با دستور مقام قضایی شناسایی و پلمب کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اطلاعات سپاه عاشورا، در این عملیات، از محل کارگاه بیش از ده‌ها هزار لیبل و برچسب تقلبی و جعلی، بیش از هزار عدد ظرف مخصوص مواد ضدعفونی تک نفره و تجهیزات مخصوص کشف و ضبط شد.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند