سرهنگ«حسین زارع کمالی» در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به ضرورت برخورد جدی با هرگونه احتکار و سوء استفاده از شرایط بحرانی کشور در شیوع کرونا، اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) موفق شدند ۱۴ هزار ماسک فیلتر دار و ۱۷۰ هزار دستکش یکبار مصرف احتکار شده را کشف و ضبط کنند.

وی با بیان این‌که اقلام کشف شده از تاریخ هشتم اسفند ماه تاکنون طی چند عملیات اطلاعاتی در سطح استان یزد انجام شده است، افزود: شناسایی و پلمپ یک باب کارگاه تولیدی ژل تقلبی از دیگر دستاوردهای نیروهای اطلاعات در استان یزد طی چند روز اخیر است.

جانشین فرمانده سپاه الغدیر در ادامه کشف و ضبط ۲۴۰ لیتر الکل احتکار شده را یکی دیگر از اقدامات حائز اهمیت توسط سربازان گمنام امام زمان(عج) در استان دانست و گفت: اقلام کشف شده با هماهنگی دادستان به دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی تحول داده شدند.

زارع کمالی با اشاره به اهمیت وحدت و همدلی برای مهار شیوع کرونا، تصریح کرد: با هرگونه سوء استفاده در این خصوص مر قانون برخورد جدی و قاطعانه می‌شود.

وی در پایان با بیان این‌که سپاه و بسیج با تمام ظرفیت آماده ارائه خدمت به شهروندان است، گفت: در حال حاضر تمام پایگاه‌های مقاومت بسیج مشغول فعالیت و گندزدایی معابر و اماکن عمومی سطح استان هستند.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند