سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای شمالی اظهار کرد: شاهد تردد روان در محورهای چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در هر دو مسیر رفت و برگشت هستیم. همچنین آزادراه چالوس – مرزن‌آباد و بالعکس تا اطلاع ثانوی مسدود است.

به گفته وی، محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی هستند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با اشاره به آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها گفت: در آزادراه قزوین – کرج محدوده ساسانی شاهد ترافیک نیمه سنگین هستیم.

رحمانی با اشاره به آخرین وضعیت محورهای مسدود شده در سراسر کشور افزود: محور اولنگ – شاهرود در استان گلستان، محور دیزین – شمشک در استان‌های تهران و البرز، محورهای شهداد – نهبندان و شهداد – اندوهجرد در استان کرمان شمال و محورهای خلخال – اسالم و پونل – خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل، محور گنج‌نامه – تویسرکان در استان همدان، محور خرم‌آباد – پلدختر در استان لرستان و محور قدیم بستان – چذابه در استان خوزستان تا اطلاع ثانوی به دلیل عدم ایمنی کافی و بعضاً عملیات‌های راهداری مسدود هستند.

وی در پایان بیان کرد: همچنین محور فرعی روستایی سی‌سخت – پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد به علت عدم ایمنی کافی و محور کنارگذر پل فلزی لوشان به سمت سیاهپوشان در استان گیلان به علت طغیان رودخانه مسدود هستند.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند