حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در جلسه هئیت دولت با اشاره به شایعات مطرح شده درباره کرونا گفت: به شایعات این روزها توجه نکنیم. این شایعات گاها در فضای مجازی و گاهی به رسانه‌ها و روزنامه‌ها و حتی به صدا وسیمای ما منتقل می‌شود.

وی ادامه داد: من نمی‌دانم! یک ماسکی باید برای صداوسیما بگذاریم، گاهی یک مجری دلش برای رئیس جمهور تنگ می‌شود و می‌گوید ما دو روز است رئیس جمهور را ندیدیم. البته این خوب است دلشان برای ما تنگ می‌شود اما همه دارند تلاش می‌کنند. نگذاریم شایعات روح مقاومت مردم را دچار مشکل کند. از کرونا خطرناک‌تر، ترس است. وحشت است. اضطراب است.

همچنین رئیس جمهور با اشاره به تماس تلفنی خود با استانداران استان های قم، گیلان و مازندران گفت: دیروز برخی استانداران نگرانی‌ها داشتند که مصرف آب بالا رفته است و ممکن است دچار مشکل شویم. از وزیر نیرو سوال کردیم و ایشان هم پاسخ کتبی دادند. مردم نگرانی برای برق و آب در این ایام نداشته باشند و برای انرژی و سوخت نگرانی نداشته باشند.

وی افزود: تمام وظایفی که به روابط خارجی ما مربوط می‌شود بر دوش وزیر خارجه است. حالا چه برای کمک‌های خارجی و چه همکاری‌های بین‌المللی و سایر امور باشد بر دوش وزارت حارجه است و این وزارتحانه با همه توان در حال انجام است. بخش آموزشی ما گرچه تعطیل است و در آینده زود اعلام ‌می‌کنند از چه زمانی‌ کلاس‌های درس دایر می‌شود. اما در این همین فرصت هم تلاش‌های خوبی کردند.

این مطلب برایم مفید است
22 نفر این پست را پسندیده اند