امیر سرتیپ کیومرث حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش، در بازدید از کارگاه تولید مواد ضد عفونی کننده شهید زرهرن ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ولادت حضرت علی (ع) گفت: امروز در شرایط جنگی قرار داریم؛ میدان مبارزه متفاوت است و تمام نفرات باید خود را مسئول بدانند و در مبارزه با ویروس منحوس کرونا پای کار باشد.

وی با بیان اینکه «تولید مواد ضد عفونی باید به صورت شبانه‌روزی انجام شود» افزود: امروز اولویت در تولید مواد ضد عفونی، ماسک و لباس‌های بهداشتی است که نیروی زمینی ارتش پیشگام است در تمامی استان‌ها یگان‌های نزاجا در راستای پیشگیری از این ویروس فعالیت‌های خوبی را آغاز کرده‌اند.

امیر حیدری تاکید کرد: تولید باید افزایش یابد؛ شرایط به‌گونه‌ای است که باید در این حوزه خودکفا باشیم؛ در این زمینه از تمامی کارکنان می‌خواهم با جان و دل کار کنند تا با اتحاد عمومی این مشکل را ریشه‌کن کنیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن قدردانی از کارکنان کارگاه تولید مواد ضد عفونی شهید زرهرن گفت: ما مرد میدان نبرد هستیم و باید در این آزمون همچون دیگر آزمون‌ها سربلند بیرون بیاییم.

تلاش جامعه پزشکی در مبارزه با «کرونا» یادآور روزهای دفاع مقدس است

امیر خلبان عزیز نصیرزاده، فرمانده نیروی هوایی ارتش، در پیامی به پزشکان و پرستاران، آورده است: همکاران دلاورم در خط مقدم دفاع از سلامت جامعه، تقارن روزهای دشوار و طاقت فرسای مواجهه با فراگیری بیماری کرونا با ایام ولادت با سعادت حضرت امیرالمومنین امام علی(ع)، مرا بر آن داشت تا در این مجال مختصر، تاسی عملی‌تان به سیره علوی برای دستگیری از دردمندان جامعه را ستوده و پیش تک تک شما فروتنانه سر تعظیم فرود آورم.

بنابر گزارش مهر، وی تاکید کرد: همت جوانمردانه پزشکان، پرستاران و سایر کادر درمانی و خدمات بهداشتی کشورمان به‌ویژه شما همکاران عزیزم در خط مقدم مبارزه با فراگیری بیماری کرونا ویروس، یادآور روزهای دفاع مقدس و رقم خوردن جلوه های شکوهمند ایثار و فداکاری است.

فرمانده نهاجا در پیام خود آورده است: گزارش‌های واصله و ملاحظات میدانی از عزم راسخ تان برای دفاع از هموطنان مان، موید این واقعیت است که سوگند مقدس سربازی، مرز و لباس نمی‌شناسد. آنچنان که دیروز نه چندان دور، خلبانان و کارکنان رزمی و فنی در خط مقدم دفاع از مرزهای سرزمین مادری مان در دفاع مقدس و پس از آن از حریم آل الله بودند.

امیر نصیرزاده تصریح کرد: امروز نیز، مرزهای دفاع مقدس، نبض به شماره افتاده امید بیمار و خانواده او و لباس مقدس جنگاوری در این میدان، خلعتی روشن به روشنایی باطن و ضمیر درخشان شماست.

وی با بیان اینکه این روزهای فراموش نشدنی با همه تلخی‌ها و دشواری‌ها سپری خواهد شد و مردم قدرشناس ایران بار دیگر حماسه جاودان‌تان را به خاطر خواهند سپرد، آورده است: آنچنان که عملیات ۱۴۰ فروندی را، آنچنان که حمله به الولید را، آنچنان که شکوه عملیات دستگیری ریگی شرور را. و ما را آنچنان که قیصر شعر پارسی گفت به خاطر می‌آورند.

فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان این بیت شعر، نوشت: «سراپا اگر زرد و پژمرده ایم،  ولی دل به پاییز نسپرده ایم»، «دلی سربلند و سری سر به زیر،  از این دست عمری به سر برده ایم».

امیر نصیرزاده ضمن گرامیداشت ولادت امیرالمومنین امام علی(ع)، تاکید کرد: فرخندگی ولادت مولی الموحدین را به شیرین کامی همرزمی و همسنگری با یاران فداکاری چون شما گرامی می‌دارم و با دریغ از اینکه تخصصی برای کمک و همراهی‌تان در این میدان دشوار ندارم، همواره قدرشناس همت بی‌چشم داشت و دعاگوی‌تان خواهم بود. رجاء واثق دارم در این مسیر، تهی دست از مدد حضرت ولی عصر (عج) و دعای مجیب رهبر معظم انقلاب  و ملت شریف ایران نخواهید بود.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند