سرهنگ پاسدار مجید علی پور ظهر جمعه در جمع خبرنگاران، گفت: پس دریافت گزارش‌های مردمی، سربازان گمنام امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در خصوص وجود اقلام احتکار شده بهداشتی در چندین انبار و کارگاه به موضوع رسیدگی و در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: سربازان گمنام امام زمان سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز پس از هماهنگی با مقام قضائی در طی چندین عملیات غافلگیرانه و بازرسی‌های نوبه‌ای، موفق به شناسایی و کشف ۵ کارگاه و انبار احتکار مواد شوینده و بهداشتی در سه روز اخیر شدند.

به گفته علی پور، در این بازرسی بیش از یک میلیون و ٤٠٠ مورد اقلام ضروری مردم از انواع دستکش بهداشتی، ماسک بهداشتی، الکل بهداشتی، مایع، ژل و الکل ضد عفونی کننده و همچنین دو انبار مواد غذایی احتکار شده به ارزش ۷۰۰ میلیون تومان نیز کشف شد.

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز در ادامه از دستگیری افراد محتکر با این موضوع خبر داد و گفت: اقلام کشف شده در اختیار مراجع ذی ربط قرار گرفت و فرد دستگیر شده نیز به دستگاه قضائی معرفی شد.

وی خطاب به افراد سودجو در این برهه زمانی، گفت: سپاه پاسداران همانند قبل در کنار مردم هست و خواهد بود و اجازه هیچ گونه سو استفاده‌ای را به سودجویان نخواهد داد و کماکان این بازرسی‌ها تا زمان عادی شدن وضعیت کنونی ادامه خواهد داشت.

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج) شیراز در پایان گفت: مردم دلسوز و ولایتمدار استان فارس می‌توانند گزارشات خود را در خصوص احتکار مواد شوینده و بهداشتی، با شماره تماس ۱۱۴ سازمان اطلاعات سپاه پاسداران ارائه دهند.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند