عباسعلی کدخدایی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

« از سربازان سلامت خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا صمیمانه متشکریم و از مردم خوب بدلیل رعایت نکات بهداشتی ممنونیم.

یک تشکر ویژه نیز از آنان که مهربانی خود را با دیگران تقسیم می کنند و بدا به حال آنان که در فرصت سوءاستفاده هستند.

ان‌شاءالله با همت مدافعان خط اول مبارزه با کرونا و همکاری مردم و به لطف خداوند بزرگ همه ویروس‌ها و هم البته دشمنان منحوس را از بین خواهیم برد.»

ترامپ به دنبال تعطیل کردن ایران

همچنین نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: آمریکا با باج دادن به برخی شبکه‌ها، سعی در پخش اخبار کذب و بر هم زدن جو عمومی ایران را دارد.

محمدجواد جمالی نوبندگانی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، درباره اظهارات عوام فریبانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا مبنی بر حمایت از مردم ایران در مقابله با ویروس کرونا به باشگاه خبرنگاران گفت: مردم کشورمان باید آگاه باشند که کرونا یک بیماری ویروسی است و در حال حاضر حداقل بیش از ۷۰ کشور جهان با این  ویروس  دست و پنجه نرم می‌کنند، اما رعایت نکات بهداشتی و توصیه‌هایی که از طرف مسئولان فنی _ بهداشتی می‌شود، می‌تواند در جلوگیری و بهبود این ویروس بسیار کمک کننده باشد.

او افزود: متأسفانه دشمنان ایران از طریق فضاهای مجازی در داخل و خارج کشور سعی دارند که جو روانی جامعه را به هم بریزند، در همین راستا بیش از ۸۰ درصد اخبار تلویزیون‌های بیگانه مانند بی بی سی به این قضیه اختصاص داده شده که به خوبی نیت پلید آنها را نشان می‌دهد.

نماینده مردم در مجلس دهم تأکید کرد: آمریکایی‌ها  پیشتر اعلام کرده‌ بودند که سنگین‌ترین، هوشمندانه‌ترین و همه جانبه‌ترین تحریم‌ها را در طول تاریخ بشریت علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال کرده‌اند، بنابراین شنیدن چنین سخنانی از سوی آنها بسیار مضحک به نظر می‌رسد، همچنین آنها سعی دارند جنگ روانی علیه مردم ایران به راه بی‌اندازند.

جمالی نوبندگانی اضافه کرد: بیش از ۷۰ کشور جهان گرفتار ویروس کرونا شده‌ است، اما پمپئو و ترامپ تنها درباره جمهوری اسلامی ایران اظهارنظر می‌کنند، درحالی که خودشان اعتراف کردند؛ سالانه در آمریکا بین ۲۵ تا ۶۰ هزار نفر بر اثر آنفلوانزا فوت می‌کنند، بنابراین باید گفت که  آنها هدفی جز سوءاستفاده ندارند.

او افزود: باید آگاه باشیم که آمریکا با برنامه‌ریزی و نقشه سعی در فریب مردم ایران را دارد، در حقیقت این کشور با باج دادن به برخی شبکه‌ها سعی در پخش اخبار کذب دارد  تا جو عمومی جامعه ما را به هم بریزد.

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه آمریکا به دنبال تعطیل کردن ایران است، گفت: به ازای هر روز تعطیلی در ایران حدود ۲۵۰۰ میلیارد تومان به اقتصاد کشورمان آسیب می‌رسد. به نوبه خود خواهش می‌کنم که مردم عزیزمان دوستان و دشمنان خود را تشخیص دهند، چراکه ترامپ نه تنها دشمن ایران بلکه دشمن بشریت است.

جمالی نوبندگانی ادامه داد: ان‌شاالله با عمل به توصیه‌های پزشکی موفق به شکست کرونا خواهیم شد و امیدواریم هر چه زودتر دوره این بیماری به پایان برسد.

 

این مطلب برایم مفید است
78 نفر این پست را پسندیده اند