محمد حسن انصاری‌فرد در خصوص بحث حضور کریم باقری در تیم ملی فوتبال کشورمان و دغدغه‌هایی که برای هواداران به وجود آمده گفت: موضوع از جایی شروع شد که من برای پیگیری اتفاقات بازی با سپاهان و برخی مسائل دیگر به فدراسیون فوتبال رفتم. در فدراسیون بهاروند به من گفت که ما برای تیم ملی باقری را می‌خواهیم و با او صحبت کرده ایم و اسکوچیچ هم با کریم باقری صحبت کرده و او را می‌خواهد و اگر شما موافقت می‌کنید او در تیم ملی همراه با ما باشد و از طرفی هم در پرسپولیس حضور داشته باشد. بهاروند گفت که ما چند اردو در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ داریم و در خارج از زمان‌های اردو باقری می‌تواند در پرسپولیس باشد.

وی ادامه داد: من به بهاروند گفتم که باید این مسئله را به اطلاع گل‌محمدی برسانم و و با خود باقری هم صحبت کنم. بعد از آن با سرمربی و مربی تیم صحبت کردم و گفتم که باقری را برای دو سه اردو می‌خواهند تا به عنوان کمک مربی در تیم ملی همراه با اسکوچیچ حضور داشته باشد. خود باقری با این مسئله موافق بود و این مسئله را در اقدامی حرفه‌ای به باشگاه سپرد چرا که قرارداد داشت. وقتی ما هم دیدیم که او با حضور در تیم ملی موافق است ما هم موافقت کردیم تا باقری در دو اردو همراه با تیم ملی باشد و در بقیه زمان‌ها مثل گذشته به کارش در پرسپولیس ادامه دهد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: باقری با این پیشنهاد خیلی حرفه‌ای برخورد کرد و اعلام داشت که اگر باشگاه پرسپولیس موافقت کند مایل است با توجه به پیشنهاد ریاست فدراسیون و اسکوچیچ در تیم ملی حاضر خواهد بود. هواداران پرسپولیس بدانند که باقری اسطوره و سرمایه باشگاه پرسپولیس است که در این سال‌ها زحمات زیادی کشیده و او را از دست نخواهیم داد. باقری کنار ما خواهد بود، اما هیچ بحث جدایی مطرح نیست و هواداران پرسپولیس نگران نباشند. ما موافقت کردیم تا باقری در ۲ ،۳ اردوی آینده تیم ملی در کنار ملی‌پوشان باشد. اطمینان داریم که حضور او در تیم ملی موثر خواهد بود. باقری می‌تواند نقش موثری برای راهیابی تیم ملی فوتبال کشورمان به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر ایفا کند. این مسئله هیچ جای نگرانی ندارد و هواداران بدانند که کریم باقری در کنار پرسپولیس خواهد بود و چون خودشان هم موافق بودند ما و گل محمدی هم‌ موافقت کردیم.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند