امیر سرتیپ دوم خلبان بهمن بهمرد، فرمانده پایگاه شکاری وحدتی در حاشیه بازدید از نحوه عملکرد گروه پیشگیری و جنگ های نوین در مبادی ورودی این یگان گفت: امروز که این ویروس خطرناک سلامت کارکنان ما را تهدید می‌کند، بمنظور حفظ توان رزمی و سلامت کارکنان خود ضمن پاکسازی و ضد عفونی کلیه اماکن پر تجمع پایگاه در همه ورودی های سازمانی و اداری تیم های پایش سلامت مستقر گردیده و اجازه ورود این ویروس خطرناک را به این پایگاه تا حد امکان نمی دهیم.

وی افزود: در راستای تحقق شعار ارتش فدای ملت آمادگی خود را جهت همیاری در هر زمان و مکان که مورد نیاز باشد اعلام نموده و تمام تجهیزات پزشکی خود را در صورت لزوم و درخواست دانشگاه علوم پزشکی شهرستان دزفول جهت حفظ سلامت هم وطنانمان بکار خواهیم گرفت.

امیر سرتیپ دوم بهمرد با بیان اینکه سلامت سربازان عزیز برای ما در اولویت قرار دارد خاطر نشان کرد: بمنظور پیشگیری از این بیماری خطرناک، آموزش راه‌های پیشگیری روزانه، توسط تیم پایش سلامت بصورت ۲۴ ساعته در قرارگاه سربازی مستقر و در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه برای همه سربازان ماسک فیلتردار تهیه، واگذار و آسایشگاه‌های سربازی نیز بصورت روزانه ضد عفونی می‌شود تصریح کرد: تاکنون هیچ گزارشی مبنی بر وجود ویروس کرونا در این پایگاه نداشته‌ایم و تا ریشه‌کن شدن این بیماری اقدامات پیشگیرانه ادامه خواهد داشت.

 

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند