نشست فدراسیون والیبال با مدیران عامل و نمایندگان باشگاه‌های لیگ برتری برای تصمیم گیری درخصوص آینده رقابت های لیگ برتر باشگاه‌های کشور امروز برگزار شد.

در این جلسه مقرر شد با توجه به ضرورت حفظ سلامت جامعه و جلوگیری از گسترش ویروس کرونا، پرونده مسابقات لیگ برتر والیبال سال ۹۸ بسته شود.

همچنین هیچ تیمی از لیگ برتر والیبال مردان امسال، به دسته یک سقوط نخواهد کرد، اما فدراسیون درخواست کرد تا باشگاه‌ها اقدامات لازم برای تسویه‌حساب با بازیکنان و کادر فنی خود را انجام دهند.

فدراسیون والیبال موضوع نحوه کمک به باشگاه‌ها در این زمینه را در نشست هیات رئیسه خود مطرح و درباره آن تصمیم‌گیری خواهد کرد.

تیم‌های اول تا سوم لیگ برتر سال ۹۷ در اولویت معرفی برای حضور در آسیا قرار دارند، اما با توجه به تاکید فدراسیون جهانی، شرکت این تیم‌ها در مسابقات قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا، منوط به پرداخت کامل بدهی‌های پیشین خود به بازیکنان خارجی است. در صورتی که تیم شهرداری ورامین در مهلت تعیین شده به تعهدات خود عمل نکند، تیم‌های سایپا یا کاله مازندران معرفی خواهند شد.

مصطفی مدبر، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا نیز در این جلسه آمادگی این باشگاه را برای اعزام تیم بانوان به مسابقات قهرمانی باشگاه های زنان آسیا، اعلام کرد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند