رهبر کره شمالی کیم‌جونگ‌اون و نخبگانش برای پیشگیری از سرطان، زوال عقل و چاقی به خود طلا تزریق می‌کنند. دانشمندان برجسته کره شمالی، نوع جدیدی از دارو‌های براق را ساخته و ادعا می‌کنند از هر نوع داروی موجود در جهان غربی بهتر است و این استاندارد طلایی جدید از مراقبت‌های بهداشتی، فقط در دسترس کسانی خواهد بود که برگزیدگان پایتخت پیونگ یانگ به شمار می‌روند.

بر اساس گزارش‌های محلی، رهبر کره شمالی امیدوار است این دارو‌ها را به غرب صادر کند، به گونه‌ای که بسته‌های دارو با دستورالعمل‌های انگلیسی، چینی و روسی ارائه می‌شود. به گفته روزنامه رسمی این کشور پیونگ‌یانگ تایمز، یکی از این دارو‌ها نانو طلای پلی ساکارید Nano-Gold Polysaccharide نام دارد که توسط شرکت بازرگانی کره موهیانگ تولید شده است.

توسعه دهندگان می‌گویند: این ماده در درمان و پیشگیری از کبد چرب، هپاتیت، سیروز کبدی، دیابت، بی‌خوابی، بیماری‌های سرطانی، آرتریت روماتوئید (روماتیسم مفصلی)، فشار خون بالا، پیری و زوال عقل، اعتیاد به الکل، مواد مخدر و عوارض شیمیایی مؤثر است. آن‌ها می‌افزایند: این تزریق، مبتلایان به بیماری‌های مزمن، چاقی و فرتوت شدن بدن را نیز درمان می‌کند و استفاده از این تزریق برای همه توصیه می‌شود، زیرا بدن را از خستگی نجات می‌دهد و به احیای آن کمک می‌کند.

دارو‌هایی که دانشمندان کره‌ای ادعا می‌کنند بسیاری از بیماری‌های غیر قابل درمان مانند سرطان را درمان می‌کنند.

آن‌ها یک داروی دیگر نیز از The Earth Apple Tuber یا یاکون ساخته‌اند که برای کسانی که از اثرات مصرف زیاد الکل و بیماری دیابت رنج می‌برند مفید است.

به گفته این روزنامه: این دارو همچنین در معالجه بیماری‌های سیستم گردش خون در بدن، التهابات پوستی و دیابت مؤثر است. به ویژه این دارو در از بین بردن اثرات مسمومیت با مونوکسید کربن Co و عناصر شیمیایی، سوختگی و سردرد ناشی از مصرف الکل با بهبود عملکرد مخچه و واکنش‌های متابولیکی (متابولیک) در یک دوره زمانی اثرگذار است.

اما این ایده واقعاً به اندازه‌ای که به نظر می‌رسد دیوانه‌وار نیست و دیدگاه مشابهی در مورد چنین رویکرد درمانی حتی در انگلستان وجود دارد؛ تزریق طلا یا میوکریسین Myocrisin یک داروی ضد روماتیسمی است که از ترکیبی به نام Soduim Aurothiomalate ساخته شده است.

دانشمندانِ کیم ظاهراً پنجاه درمان ضد سرطان را انجام داده‌اند که با گیاهان محلی مانند علف‌شیر Milkweed انجام شده است. این روزنامه می‌افزاید: مرکز شرقی توسعه پزشکی در کره بیش از پنجاه داروی ضد سرطان ایجاد کرده است، که به تحریک عملکرد ایمنی و تقویت سلامتی کمک کرده اند. همه این دارو‌ها از عصاره مواد دارویی تهیه شده است، آن‌ها منجر به اعتیاد مصرف کنندگان نمی‌شوند و حتی اگر برای مدت طولانی استفاده شوند، عوارض جانبی ایجاد نمی‌کنند.

دانشمندان همچنین اظهار داشتند، آن‌ها پماد استخراج شده از گیاهانی را تولید کرده اند که می‌توانند تومور‌ها را تجزیه کنند.

دانشمند کره‌شمالی به نام ریو ایل‌نام Ryu Il Nam به هموطنان خود قول داده، سرطان یک بیماری غیرقابل درمان نیست، ما به تولید دارو‌های ضد سرطان مؤثر برای محافظت از زندگی انسان ادامه خواهیم داد.

 

این مطلب برایم مفید است
16 نفر این پست را پسندیده اند