رادنی دیدار با اشاره به اصرار سازمان لیگ در برگزاری مسابقات لیگ یک فوتبال اظهار کرد: تیم فوتبال سپیدرود رشت پس از اتمام بازی های هفته بیست و پنجم با شرایطی عجیب وارد شهر رشت شده و ۱۰ بازیکن سرخپوش دارای علائمی مشکوک به ویروس کرونا بودند.

وی با اشاره به معاینه بازیکنان سپیدرود توسط عرب پزشک این تیم خاطرنشان کرد: شش بازیکن سپیدرود پس از معاینه مرخص شده ولی مهیار نوری، میثم کرمی و ساسان شیرمردی دارای علائم مشکوک به کرونا بوده و محمد جهانگیری از اعضای روابط عمومی باشگاه نیز مشکوک به این ویروس است.

مسؤول روابط عمومی باشگاه سپیدرود با اشاره به حضور بازیکنان غیربومی این تیم در خوابگاه مشترک افزود: حضور بازیکنان در محیط بسته باعث افزایش احتمال سرایت ویروس کرونا می‌شود؛ مهیار نوری وخیم‌ترین حالت را بین بازیکنان داشته و به دستور پزشک باشگاه در خانه استراحت می‌کند.

دیدار با تأکید بر اینکه روح ورزش به ویژه فوتبال با حضور تماشاگر معنا پیدا می‌کند، گفت: اصرار سازمان لیگ به برگزاری بازی های لیگ یک مشخص نیست و به قیمت جان بازیکنان تمام می‌شود؛ گویا سازمان لیگ علاقه‌مند به برگزاری دیدارهای لیگ بدون حضور هوادار بوده و تیم فوتبال سپیدرود تاکنون سه دیدار مقابل داماش، مس کرمان و رایکا بابل را بدون حضور هوادار برگزار کرده است.

وی با اشاره به اینکه فشردگی مسابقات توجیه مناسبی برای برگزاری بازی های لیگ یک نیست، بیان کرد: بازیکنان لیگ یکی به‌سان بازیکنان لیگ برتری عضو تیم ملی فوتبال نبوده و در لیگ قهرمان بازی نمی‌کنند؛ چه اشکالی دارد بازی های لیگ یک چند هفته دیرتر از موعد مقرر به اتمام برسد؟!

مسؤول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه شهر رشت دومین مرکز ویروس کرونا در کشور است، افزود: حضور اعضای تیم آرمان‌گهر در شهر رشت خطرناک بوده و اگر به این ویروس مبتلا شوند، کرونا به استان کرمان نیز سرایت پیدا می‌کند؛ هر تیم فوتبال با ۴۰ نفر اعزام می‌شود و پافشاری سازمان لیگ در برگزاری مسابقات باعث می‌شود کنترل ویروس سخت شده و به قیمت جان بازیکنان تمام می‌شود.

دیدار با بیان اینکه تمرینات سپیدرود با حداقل نفرات برگزار می‌شود، گفت: اگر آقایان بهاروند و محمودزاده شرایط شهر رشت را درک نمی‌کنند، خواهشمندیم روز جمعه در بازی سپیدرود مقابل آرمان‌گهر در رشت حاضرشده و در این بازی پرخطر مهمان باشگاه سپیدرود باشند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند