سی‌وسومین دوره نمایشگاه بین‌الملی کتاب تهران قرار است از ۲۶ فروردین‌ تا ۵ اردیبهشت‌ماه سال آینده در مصلی برگزار شود. در حالی متولیان برگزاری نمایشگاه از مدت ها قبل تمهید و تدبیر در مورد برگزاری این رویداد فرهنگی را آغاز کرده‌اند، اخباری در فضای مجازی در مورد تعویق این دوره نمایشگاه به دنبال شیوع ویروس کرونا منتشر شده است.

قادر آشنا قائم مقام سی و سومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران روز شنبه در این زمینه اظهارداشت: فعلا هیچ نکته ای در مورد تعویق نمایشگاه ابلاغ نشده است.

آشنا با اشاره به گشایش نمایشگاه استانی کتاب سیستان و بلوچستان (امروز) گفت: در حال حاضر در این نمایشگاه استانی کتاب طبق رایزنی ها با دانشگاه علوم پزشکی استان، توصیه های جدی صورت گرفته و کارشناسان این دانشگاه در محل نمایشگاه مستقر هستند تا در صورت مشاهده موردی مشکوک اقدام کنند.

وی همچنین درباره حضور ناشران و میهمانان چینی در نمایشگاه کتاب این دوره گفت: فعلا قرار قرار نیست نویسندگان و ناشران چینی در نمایشگاه حضور یابند اما مابقی اقدامات برای برگزاری نمایشگاه طبق روال عادی در حال انجام است و فردا هیاتی از کشور ترکیه به عنوان مهمان ویژه این دوره نمایشگاه عازم ایران هستند.

 

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند