بر اساس اعلام منابع غیررسمی، در حوزه انتخابیه یزد شامل شهرستانهای یزد و اشکذر، محمدصالح جوکار با اختلاف سه برابری آرا نسبت به رقیب خود، نماینده منتخب مردم در این حوزه شد.

در حوزه انتخابیه تفت شامل شهرستان‌های تفت و میبد، سیدجلیل میرمحمدی بیش از ۵۰ درصد آرا مردم این حوزه انتخابیه را از آن خود کرد.

در حوزه انتخابیه اردکان نیز دشتی اردکانی نسبت به سایر رقبای خود پیشتاز بود و با پایان شمارش آرا، انتخاب وی قطعی شد.

اما وضعیت هنوز در حوزه انتخابیه مهریز شامل شهرستانهای ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز مشخص نیست و رقابت میان مهران فاطمی و محمدرضا صباغیان بسیار نزدیک است که با پایان شمارش آرا در تمام شعب این حوزه انتخابیه، نتیجه این رقابت نیز مشخص خواهد شد.

استان یزد چهار حوزه انتخابیه دارد که از این چهار حوزه، چهار نماینده راهی مجلس خواهند شد.

اخبار غیررسمی از پیشتازی برخی کاندیداها در همدان

بنا به گزارش فارس بعد از آغاز شمارش آرای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار غیررسمی پیشتازی داوطلبان در حوزه‌های انتخابیه استان همدان بدین شرح است.

تویسرکان: محمدمهدی مفتح گرایش اصولگرا

نهاوند: علیرضا شهبازی گرایش مستقل

رزن: حسین وزیری گرایش اصولگرا

اسداباد : کیومرث سرمدی گرایش اصولگرا

بهار و کبودراهنگ: عیسی جعفری گرایش اصولگرا

همدان: حمیدرضا حاج‌بابایی گرایش اصولگرا، روح‌الله نباتی و احمدحسین فلاحی گرایش اصولگرا، سید مجتبی حسینی گرایش اصولگرا

ملایر: رقابت بین حجت‌الاسلام احد آزادیخواه(اصولگرا)، حسن ونایی و هادی بیگی‌نژاد

تا این لحظه و بنابر آمار غیر رسمی مردم در گزینش خود به لیست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی اعتماد کرده‌اند.

نتایج انتخابات در استان خراسان رضوی:

فریمان و سرخس: قاضی زاده پیشتاز است

نیشابور ارکانی پیشتاز است

تربت جام رحیمی پیشتاز است

چناران امامی پیشتاز است

 نتایج انتخابات در استان اردبیل:

مشگین شهر: محمود عباس زاده اصولگرا

گرمی: ولی اسماعیلی اصولگرا

پارس آباد، بیله سوار و اصلاندوز تا این لحظه: جهانگیرزاده جزو لیست اصلاحات

خلخال و کوثر: تا این لحظه سید غنی نظری از لیست شورای اصولگرایان

اردبیل، نیر، نمین و سرعین: علی نیکزاد 

 نتایج انتخابات در استان سیستان و بلوچستان:

محمد سرگزی 

حبیب الله دهمرده

سید باقر حسینی

  فرهاد شهرکی

 به ترتیب تاکنون بیشترین آرا را به خود اختصاص داده اند.

 نتایج انتخابات در استان کهگیلویه و بویراحمد:

کهگیلویه: محمد موحد

بویراحمد و دنا: مهدی روشنفکر

گچساران و باشت: غلامرضا تاجگردون

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند