فضای مجازی امروزه به محلی برای تبادل اطلاعات و اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو‌های جالب و مورد علاقه مردم تبدیل شده است؛ و روزانه تعداد زیادی از دست ویدئو‌ها میان مردم جهان دست به دست می‌شود. از ویدئو‌های جالب توجه که اخیرا در سایت‌های خارجی منتشر شده است ویدئویی مربوط به یک حادثه عجیب در کشور هند است. آویزان شدن مردم از قطار‌ها در کشورهایی، چون هند یا پاکستان شاید اتفاق عجیبی به نظر نیاید، اما این بار این کار در هند می‌توانست به صحنه دردناکی تبدیل شود که به طور معجزه‌آسایی ختم به خیر شد.

در ویدئوی منتشر شده که در این گزارش آن را برای شما به اشتراک گذاشته ایم مرد مسافری را نشان می‌دهد که با دست به قطار سریع السیری در حال حرکت است چسبیده و از آن آویزان شده و همراه با آن در حال حرکت است که ناگهان یکی از دست هایش از قطار جدا شده و برای لحظاتی پایش روی زمین کشیده می‌شود و مسافران قطار از داخل قطار با نگرانی به او نگاه می‌کنند.

مرد هندی آویزان شده از قطار بعد از کشیده شدن پاهایش روی زمین سعی می‌کند مجددا تعادل خود را حفظ کرده و خود را از دیواره قطار بالا بکشد، اما به دلیل سرعت تند قطار از آن جامانده و موفق نمی‌شود، بعد از رها شدن هر دو دست مسافر از قطاری که به آن آویزان بود، مرد روی رمین می‌افتد و سرش به زیر قطار می‌رود، که این اتفاق با واکنش‌های ناشی از ترس و نگرانی دیگر مسافران روبرو می‌شود. اما مرد پس از چند ثانیه در کمال تعجب و بهت شاهدان، از زیر قطار سالم بیرون آمده و برای افراد داخل قطار که نگران اوهستند به معنای خوب بودن حالش دست تکان می‌دهد.

گفته شده مقامات هند در حال پیگیری این اتفاق هستند با توجه به اینکه عده‌ای از شاهدان معتقد بودند او نفس نفس دزنان از راه رسید و از قطار آویزان شد گویا در حال فرار از جایی بود.

 

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند