دو روز مانده به آغاز رای گیری انتخابات مجلس، اصولگرایان بار دیگر به دور هم جمع شدند تا فکری برای این چند تکه شدن لیست‌های انتخاباتی‌شان بکنند جلسه‌ای که در نهایت به یک لیست مشترک رسیدند و جبهه پایداری با گرفتن ۸ سهمیه در لیست شورای ائتلاف از ارائه لیست جداگانه صرف نظر کرد. در این میان اما بسیاری از کاندیداها که برخاسته از جناح نواصولگرا بودند از لیست حذف شدند تا نیروهای قدیمی‌تر همچنان در این لیست حضور داشته باشند.

حالا چند ساعت بعد از نهایی شدن لیست اصولگرایان این موج انصراف جوانان و دیگر کاندیداهای اصولگراست که به راه افتاده است. البته برخی هم مانند وحید یامین‌پور با افشاگری درباره علت حذفش از لیست وحدت، گفته که تا آخر در صحنه است و انصراف نخواهد داد.

محسن جلواتی، عاطفه خادمی، امیر سیاح، مجتبی ثابتی، محسن مهدیان، جواد نیکی مالکی، سیدیعقوب زراعت‌کیش و محمدنبی آقاتقی از جمله چهره هایی هستند که امروز خبر انصرافشان تا این لحظه منتشر شده است.

البته در این میان افرادی مانند محمد سلیمان از چهره های قدیمی جبهه پایداری هم انصراف خود را علنی کرده است.

انصراف ۱۶ کاندیدای پایداری

همچنین آنطور که رسانه‌های منتسب به جناح اصولگرا خبر می‌دهند پایداری های مشهد نیز وارد موج انصراف از انتخابات شده‌اند و تاکنون ۱۶ نفر از کاندیداهای شاخص اصولگرایان در مشهدمقدس به نفع لیست وحدت شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی انصراف داده‌اند. بر این اساس، فرج‌الله شوشتری، احسان‌عظیمی‌راد، مصطفی شریف،کمیل ضرابی، علی ذاکرالحسینی، حسن منصوریان، مجید عسگری، محمدرضا قره‌خانی، عنابستانی، فرهاد عظیمی‌فر، نجمه خدادادی، حسین کامیاب، مجتبی عبدخدایی، ابراهیم آموزگار، قهرمان رشید و مرتضی کامل نواب کاندیداهایی هستند که تاکنون انصراف داده‌اند.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند