وحید یامین پور، فعال رسانه‌ایی اصولگرا، در واکنش به وحدت شورای ائتلاف و جبهه پایداری در توئیتی خطاب به محصولی نوشت: آنچه از مواضع پایداری در جلسه دیروز شنیدم، باورنکردنی بود. آقای محصولی! به خاطر یک جمله که در حمایت از وحدت و آقای قالیباف گفتم، اسم بنده را از لیست وحدت خط زدید! فقط برای مقابله با انحصار طلبی و باندبازی شما انصراف نمی دهم. رای من: لیست وحدت منهای سه نفر از سهمیه پایداری.

نامزدهایی که در فهرست نهایی نیستند کناره‌گیری کنند

غلامعلی حداد عادل رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در پیامی با تاکید بر اینکه وحدت شرط لازم پیروزی در انتخابات است، خطاب به نامزدهایی که در فهرست نهایی قرار نگرفته‌اند خواست اعلام انصراف کنند.

بنابر گزارش فارس، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

ملت بزرگ ایران

با درود و سلام به شما هموطنان عزیز، در آستانۀ انتخابات مجلس یازدهم، نکاتی را به حضورتان عرض می‌کنم:

۱- جمعه دوم اسفندماه نودوهشت فرصت مغتنمی است تا با حضور باشکوه در پای صندوق‌های رأی و انتخاب آزادانه و آگاهانۀ نامزد مورد نظر خویش، تابلوی زیبا و باشکوهی از حاکمیت ارادۀ ملت ایران بر سرنوشت خود را ترسیم کنید.

۲- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی سعی کرده است با سازوکارها و فرایندهای مناسب بهترین‌ها را از میان نامزدها به شما معرفی کند. در هر حال انتخاب با شما است.

۳- وحدت شرط لازم پیروزی در انتخابات است که می‌باید هم از سوی رأی دهندگان و هم از سوی نامزدهای انتخاباتی به دقت مراعات شود. از نامزدهایی که احساس می‌کنند حضور آنها در عرصۀ رقابت ممکن است باعث شکسته شدن رأی مردم و شکست در انتخابات شود خواهش می‌کنم همان‌طور که برای رضای خدا و با نیت خدمت به مردم، قدم در عرصۀ انتخابات نهاده‌اند برای رضای خدا نیز اعلام انصراف کنند و بدانند گاهی ثواب کنار رفتن از عرصۀ یک رقابت زیان‌بار کمتر از ثواب پیروزی و خدمت نیست.

۴ـ افرادی که در فرآیند انتخاب و معرفی نامزدها به مرحلۀ نهایی نرسیده و در فهرست شورای ائتلاف قرار نگرفته‌اند، توجه داشته باشند که مجلس تنها میدان خدمت به انقلاب و کشور و مردم نیست و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی نیز در نظر دارد از توانائی‌ها و ظرفیت همۀ آنان در آینده برای خدمت به کشور استفاده کند.

امید است ملت رشید و آزادۀ ایران که با تقدیم صدها هزار شهید به استقلال و آزادی و امنیت و پیشرفت در جمهوری اسلامی ایران نائل شد، با حضور پرشور و انتخاب آگاهانه و درست خویش به تشکیل مجلسی قوی و کارآمد که در خدمت «سربلندی ایران» باشد اهتمام ورزند و یک بار دیگر دشمنان میهن اسلامی را ناکام و دوستان انقلاب اسلامی را شاد و دلگرم سازند.

به امید پیروزی و سرافرازی ملت ایران

غلامعلی حداد عادل

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

در فرآیند وحدت جبهه پایداری و شورای ائتلاف، تیم اقتصادی آسیب نخورد

الیاس نادران، کاندیدای انتخابات مجلس یازدهم، عصر امروز در نشست اقتصاددانان فهرست واحد نیروهای انقلاب، گفت: در مجلس کار تیمی میتواند اهداف موردنظر را محقق کند. بنده به تنهایی کاری از دستم برای حل مشکلات اقتصادی کشور بر نمی‌آمد و لذا مقرر شد تیم اقتصادی برای لیست ائتلافی تهران تدوین شود.

بنابر گزارش مهر، نادران افزود: در فرآیند وحدت بین جبهه پایداری و ائتلاف، تیم اقتصادی آسیب جدی نخورد. یکی از اقتصاددانان با فردی که در این زمینه تجربه خوبی داشت، جابه‌جا شد. بنابراین ما به عنوان یکی از نامزدهای ائتلاف از مردم می‌خواهیم که نام ۶ نفر اقتصاددان لیست وحدت را در کنار هم بنویسند.

کاندیدای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: از سال‌ها پیش با شیطنت غربی‌ها وارد فاز جنگ تمام عیار اقتصادی شدیم و بنابراین باید سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی را برای مقابله با دشمنان عملیاتی کنیم تا در یک محیط سالم اقتصادی بتوانیم اقتصاد ایران را نجات دهیم.

وی در تشریح برنامه های اقتصاددانان لیست وحدت گفت: ما در حوزه‌های بانک، بودجه، مالیات، کسب و کار دیجیتال، مناطق آزاد، مسائل و آسیب‌های اجتماعی ناشی از حاشیه نشینی به خصوص در تهران، مسئله بنزین که منجر به اتفاقات آبان ماه شد، قیمت خدمات شهری در تهران، تولید و اشتغال برنامه هایی را ارائه خواهیم داد. امیدواریم با تشکیل یک مجلس قوی بتوانیم هم به دولت کمک کنیم و هم مشکلات مردم را برطرف سازیم.

این مطلب برایم مفید است
28 نفر این پست را پسندیده اند