شکرالله حسن‌بیگی، رئیس ستاد انتخابات استان‌ تهران، در نشست مشترک اعضای ستاد انتخابات استان تهران با مسئولان اجرایی انتخابات شهرستان اسلامشهر با بیان اینکه قانونمداری سرلوحه کار مجریان انتخابات در استان تهران است، گفت: رعایت اصل بی‌طرفی، عدم دخالت و صیانت از آرای مردم موارد مهمی هستند که در ذیل قانونمداری می‌گنجند. نباید اجازه دهیم دیگران در اجرای انتخابات و فرآیند مهم برگزاری آن دخالت کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان‌ تهران گفت: پیش از زمان آغاز تبلیغات نامزدها با تبلیغات زودهنگام برخورد شد و در زمان رسمی تبلیغات نیز با موارد خارج از ضوابط و مقررات قانونی تبلیغات برخورد می‌شود.

حسن‌بیگی با بیان اینکه پنجشنبه یکم اسفندماه ستاد تبلیغات کاندیداها باید تعطیل باشد، گفت: حضور افراد در ستادهای تبلیغاتی کاندیداها در روز پنجشنبه و جمعه با وجود عدم کار تبلیغی پذیرفتنی نیست و این ستادها باید بطور کامل تعطیل باشند.

وی با بیان اینکه اگر انتخابات دوم اسفند با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود تهدیدات دشمنان کمتر خواهد شد، افزود: باید از همه ظرفیت‌ها برای بالا بردن مشارکت مردم در انتخابات استفاده کنیم.

رئیس ستاد انتخابات استان تهران در ادامه با اشاره به اهمیت آموزش دست‌اندرکاران انتخابات از جمله نمایندگان فرماندار، عوامل اجرایی شعب اخذ رای، کاربران رایانه و ... تصریح کرد: اقدامات لازم‌جهت برگزاری باشکوه انتخابات در شهرستان اسلامشهر انجام شده و ان‌شاءالله با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رای حماسه‌ای تاریخی رقم خواهد خورد.

مهلت "ثبت‌نام نمایندگان نامزدها" برای حضور در شعب أخذ رأی تمدید شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، مهلت ثبت‌نام نمایندگان نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری برای حضور در شعب اخذ رأی تا آخر وقت امروز چهارشنبه (۳۰ بهمن ۱۳۹۸) تمدید شد.

نشانی سامانه ثبت‌نام نمایندگان نامزدهای انتخابات: 

نام نویسی نمایندگان نامزدها

در ضمن جهت دریافت شماره کاربری و رمز ورود به سایت مذکور، لازم است نامزدها به دفاتر نظارت شورای نگهبان در استان‌ها و شهرستان‌های مراکز حوزه انتخابیه، مراجعه کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند