سرهنگ نادر مرادی در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت انباری را در جنوب تهران در حوالی خیابان فدائیان اسلام که محل دپو کالا و تخلیه بارهای بسته بندی شده بود، شناسایی و موضوع را برای تحقیق و بررسی در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به اینکه در تحقیقات پلیسی هویت مالک این انبار شناسایی شد، عنوان کرد: با تایید صحت خبر و محرز شدن تخلیه محموله‌های قاچاق در این انبار با دستور قضائی، شامگاه ۲۶ بهمن ماه، ماموران اماکن در یک عملیات ضربتی مالک انبار را دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس امنیت عمومی پایتخت، منتقل کردند.

وی با بیان اینکه با دستگیری متهم، بازرسی از انبار مورد نظر در دستور کار مأموران قرار گرفت، تصریح کرد: در بازرسی از داخل انبار مقادیر قابل توجهی کالا و لوازم خانگی قاچاق و فاقد فاکتور و مجوزهای گمرکی شامل ۱۳۰ دستگاه چایساز، ۲۴دستگاه آبمیوه‌گیری، ۴دستگاه ماشین لباسشویی، ۲دستگاه ماشین ظرفشویی و۱۲ دستگاه توستر کشف شد.

مرادی با اشاره به اینکه انبار مذکور با دستور قضائی پلمب شد، ابراز داشت: کارشناسان ارزش این کالاها راحدود ۲میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی در پایان، خاطرنشان کرد: متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قانونی شد.

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند