وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در اطلاعیه‌ای، از داوطلبان معرفی شده در مرحله دوم آزمون استخدامی این وزارتخانه که اطلاعات خوداظهاری و مدارک و مستندات آنان توسط دستگاه تایید شده است درخواست کرد جهت شرکت در مصاحبه استخدامی با به همراه داشتن اصل و کپی مدارک ذیل، طبق زمان‌بندی مندرج در جدول به این وزارت مراجعه کنند.

در متن این اطلاعیه آمده است:

به اطلاع آن دسته از افراد معرفی شده مرحله دوم در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، می رساند:

داوطلبانی که اطلاعات خود اظهاری و مدارک و مستندات آنان توسط دستگاه تایید شده است موظفند جهت شرکت در مصاحبه استخدامی با به همراه داشتن اصل و کپی مدارک ذیل، طبق زمانبندی مندرج در جدول به وزارت علوم تحقیقات و فناوری مراجعه کنند.

داوطلبانی که دارای رتبه اول تا سوم در مقطع تحصیلی میان دانشجویان هم رشته و هم ورودی خود را دارا می باشند، کارنامه تحصیلی خود که رتبه داوطلب در آن ذکر شده و یا گواهی معتبر از دانشگاه را ارائه کنند.

برگزیدگان المپیادهای علمی دانشجویی، ارائه گواهی معتبر از برگزارکنندگان المپیادهای علمی دانشجویی ضروری است. مقالات علمی- پژوهشی و علمی- ترویجی (نشریات داخلی و خارجی معتبر)، مقالات چاپ شده در کنفرانس ها و همایش های معتبر ملی نمایه شده در ( ISC و یا CIVILICA ) و همایش های بین المللی، کتاب تالیفی یا ترجمه، ثبت اختراع، گواهی ثبت اختراع مورد تایید مراجع ذیصلاح (سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و یا بنیاد ملی نخبگان)، کسب مقام در المپیادهای علمی، جشنواره های معتبر علمی (خوارزمی، جوان خوارزمی، رازی و فارابی) و فناوری، هنری، فرهنگی و ادبی، دینی، رسانه، کودکان و نوجوانان، زنان، دولت و نهادها، سینمایی) و گواهینامه بین المللی کاربری کامپیوتربرخی از مدارکی هست که باید ارائه شود.

دارا بودن مدرک معتبر نرم افزار تخصصی مرتبط با شغل،   ارائه کارنامه قبولی آزمون استخدامی و  مدارک معتبر زبان ( TOLIMO- MSRT-IELTS-TOEFL ) از دیگر مدارکی هست که درخواست شده است.

عدم مراجعه در موعد مقرر برای انجام مصاحبه استخدامی به منزله انصراف از ادامه روند استخدام تلقی گردیده و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی در این خصوص نخواهد داشت.

ردیف رشته شغلی تاریخ مراجعه ساعت مراجعه مکان مراجعه
۱ کارشناس امور فرهنگی ۲۸ و ۲۹ بهمن ۹۸ ۹۰۳۰الی ۱۲.۳۰ طبقه ششم – حوزه ستادی وزارت علوم تحقیقات و فناوری
۲ کارشناس امور حقوقی ۲۸ بهمن ۹۸ ۱۳الی ۱۴.۳۰ طبقه ششم – حوزه ستادی وزارت علوم تحقیقات و فناوری
۳ کارشناس روابط بین الملل ۲۸ بهمن ۹۸ ۱۳الی ۱۴.۳۰ طبقه ششم – حوزه ستادی وزارت علوم تحقیقات و فناوری
۴ کارشناس امور آموزشی ۳۰ بهمن ۹۸ ۹.۳۰ الی ۱۲.۳۰ طبقه ششم – حوزه ستادی وزارت علوم تحقیقات و فناوری
۵ کارشناس امور اداری ۳ اسفند ۹۸ ۹.۳۰ الی ۱۲.۳۰ طبقه ششم – حوزه ستادی وزارت علوم تحقیقات و فناوری
۶ کارشناس روابط عمومی   ۴ اسفند ۹۸ ۹.۳۰ الی ۱۲.۳۰ طبقه ششم – حوزه ستادی وزارت علوم تحقیقات و فناوری
 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند