حسین رضایی، یکشنبه شب ۱۳ بهمن، در جمع خبرنگاران از وقوع تصادف زنجیره‌ای در محور نهبندان- بیرجند خبر داد و افزود: ساعت ۱۸:۴۵ امروز در کیلومتر ۱۵ محور شوسف- چاهدراز، برخورد سه دستگاه تریلر و یک خوردوی سواری پژو حادثه منجر به حادثه دلخراشی شد.

 

وی ادامه داد: با اعلام حادثه پنج تیم شامل دو دستگاه خودروی آمبولانس و سه دستگاه خودروی نجات از پایگاه شوسف، مسجد ابوالفضل و شعبه نهبندان به محل حادثه اعزام شدند.

 

به گزارش ایسنا، رئیس جمعیت هلال احمر نهبندان با بیان اینکه دو نفر از مصدومان با عملیات رهاسازی از درون خودرو خارج شدند، تصریح کرد: متاسفانه این حادثه هفت مصدوم و یک فوتی برجای گذاشت که عملیات رهاسازی برای فوتی همچنان ادامه دارد.

 

وی خواستار توجه به نکات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان شد و اظهار کرد: یک غفلت کوچک از سوی رانندگان، باعث بروز حوادثی بزرگ می‌شود.

 

سرهنگ علیرضا توفیقی‌نیا، جانشین پلیس راه خراسان جنوبی گفت: هم اکنون امدادرسانی به مصدومان در حال انجام و علت حادثه در دست بررسی است.

 

وی افزود: عبور خودروها از کنار گذر ایجاد شده با احتیاط امکان‌پذیر است.

 

جانشین پلیس راه خراسان جنوبی یادآور شد: در محورهای بیرجند_سربیشه، بیرجند_قاین و بیرجند به درمیان بارش پراکنده باران و برف گزارش شده است که رانندگان باید احتیاط کنند.

 

این مطلب برایم مفید است
11 نفر این پست را پسندیده اند