در ادامه هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۵ در ورزشگاه تختی آبادان میزبان پرسپولیس بود که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

برای پرسپولیس در این دیدار احمد نوراللهی در دقیقه ۳۱ گلزنی کرد.

در ۱۵دقیقه نخست این دیدار شاهد بازی متعادلی بودیم و اگرچه زردپوشان صنعت نفت سعی داشتند با طراحی حملاتی در همان ابتدای کار دروازه پرسپولیس را باز کنند اما بی دقتی مهاجمان صنعت نفت اجازه نداد دروازه پرسپولیس باز شود. البته در مقابل شاگردان گل‌محمدی هم بعد از گذشت دقایق ابتدایی بازی، بازی را به تعادل کشیدند.

پرسپولیسی‌ها در دقیقه ۲۰ این دیدار روی حرکت خوب مهدی ترابی صاحب موقیت گل شدند اما ارسال این بازیکن با ضربه سر علیپور به دیرک دروازه برخورد کرد و در ادامه اوساگونا نیز توپ را به تیرک زد تا پرسپولیسی‌ها در گلزنی موفق نباشند.

در ادامه این دیدار و در دقیقه ۲۹ مجدمی پشت محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد اما شوت او در اختیار بیرانوند قرار گرفت.

در دقیقه ۳۱ بازی، مدافعان صنعت نفت پشت محوطه جریمه تیمشان روی علی علیپور مرتکب خطا شدند و در ادامه احمد نورالهی با استفاده از این فرصت، با یک ضربه ایستگاهی زیبا دروازه حریف را باز کرد.

در ادامه نیمه اول این دیدار اتفاق خاصی رخ نداد تا سرخ‌پوشان با یک گل و به عنوان برنده راهی رختکن شوند.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، شجاع خلیل‌زاده، مهدی شیری، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، مهدی ترابی، وحید امیری، علی علیپور و کریستین اوساگونا.

ترکیب نفت مسجدسلیمان: ناصر سالاری، عقیل کعبی، سید محمد فریشی، جعفر سلمانی، مهدی حنفی، مسلم مجدمی، محمد اهل‌شاخه، مصطفی احمدی، میلاد جهانی، طالب ریکانی و عیسی آل‌کثیر.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند