کوین کنستانت بازیکن گینه‌ای سابق تیم فوتبال میلان ایتالیا، در نقل و انتقالات نیم‌فصل سال گذشته با قراردادی دو ساله و با سر و صدای فراوان به تیم تراکتور پیوست اما خیلی زود به دلیل مشکل قلبی و عدم قبولی در تست‌های پزشکی ایفمارک از جمع تراکتوری‌ها جدا شد.

باشگاه تراکتور که پیش از انجام تست‌های پزشکی با این بازیکن قرارداد بسته بود, مجبور به مصالحه با کنستانت شد و چیزی نزدیک به 200 هزار یورو به این بازیکن پرداخت کرد،‌ اما این پایان کار نبود و این بازیکن گینه‌ای پس از ترک ایران بابت قراردادش به فیفا شکایت کرد.

باشگاه تراکتور برای دفاع از حق خود در این پرونده، در آن مقطع دو وکیل ترکیه‌ای استخدام و روند پرونده را به آن‌ها واگذار کرد اما با گذشت نزدیک به یک سال از شکایت کنستانت به فیفا، این مرجع قضایی حکم به پرداخت مبلغ قرارداد کنستانت از سوی باشگاه تراکتور صادر کرده و به این ترتیب این باشگاه باید تمام مبلغ قرارداد دو ساله این بازیکن را به او پرداخت کند.

کنستانت که قراردادی نزدیک به 500 هزار یورو برای هر سال با باشگاه تراکتور داشته،‌ مطابق قرارداد دو ساله‌اش حکمی مبنی بر دریافت مبلغی نزدیک به 800 هزار یورو از باشگاه تراکتور دریافت کرده و این باشگاه مکلف است این مبلغ را به این بازیکن پرداخت کند. این در حالی است که کنستانت حدود 10 روز در تمرین تراکتور حضور داشته و در هیچ مسابقه‌ای به میدان نرفت.

در همین راستا باشگاه تراکتور با ارسال نامه‌ای به فیفا خواستار دریافت اصل حکم این بازیکن شده و قصد دارد از طریق مراجع دیگر به این رأی اعتراض کند.

 

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند