حسین فرکی در نشست خبری قبل بازی تیمش مقابل شاهین شهرداری بوشهر در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر، گفت: صعود دو نماینده کشورمان به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را تبریک می‌گویم. ما در دیدار رفت مقابل شاهین باید برنده می‌شدیم اما در انتهای بازی، یک امتیاز کسب کردیم. دیدار برگشت ما مقابل این تیم شرایط فرق می‌کند. تیم شاهین تغییراتی داشته و وضعیت دو تیم در جدول سخت است و این موضوع بازی را مهم می‌کند. عدم برنامه ریزی موجب شد ما در نیم فصل اول نتوانیم امتیازات لازم را به دست آوریم.

وی ادامه داد: تمرکز ما روی این بازی است تا در این بازی خانگی بتوانیم پیروز میدان باشیم. دو تیم جایگاه خوبی در جدول ندارند و برای بهتر شدن شرایط خود این انگیزه را دارند تا پیروز بازی باشند. یک سری اتفاق هایی در فوتبال می افتد که من آن را توضیح نمی‌دهم چون وقتی از حق خودمان حرف می‌زنیم محروم می‌شویم و این ما را می‌ترساند. شما می بینید با یک مصاحبه جریمه می‌شویم و کسی در این رابطه پاسخگو نیست که به خاطر اشتباهاتش استعفا دهد اما ما چون مربی هستیم باید پاسخگو باشیم و به این خاطر من صحبتی نمی‌کنم.

فرکی درباره اینکه محمود شیعی به او اولتیماتوم داده است، خاطرنشان کرد: هیچکس به من اولتیماتوم نداده است. تیم پیکان تغییراتی داشته است اما تا به حال نتیجه نداشته است. من تمام عمرم را در فوتبال بودم و در این راه درآمد و ضرر داشتم اما به این مسائل توجه نمی‌کنم و کار خودم را انجام می‌دهم. اگر اولتیماتومی هم برایم پیش بیاید برایم مهم نیست و اهمیتی برایم ندارد که در این فوتبال باشم یا نباشم اما تا وقتی که هستم دوست دارم که موثر عمل کنم.

سرمربی پیکان درباره وضعیت نقل و انتقالات تیمش گفت: در نقل و انتقالات اتفاقی برای ما نیفتاد و از سهمیه بزرگسال خود دو جای خالی باقی مانده است اما زور و پول قدرت هم نداریم که بخواهیم بازیکن با کیفیت بگیریم و جای های خالی را پر کنیم.

فرکی در پایان درباره اخباری مبنی بر حضور امیر قلعه نویی در تیم ملی فوتبال ایران  گفت: اگر سرمربی تیم ملی شده باشند به او تبریک می گویم و برای هر کسی که می خواهد سرمربی تیم ملی شود، حالا چه داخلی یا خارجی باشد، آرزوی موفقیت می کنم.

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند