این دوره از مسابقات فردا جمعه با حضور ۷۰۳ کاراته کا از ۹۲ کشور در سالن «پیردوکوبرتن» شهر پاریس آغاز می شود. مراسم قرعه کشی این مسابقات از ساعت ۱۷ به وقت محلی با حضور مربیان تیم ملی کشورمان برگزار شد و کاراته کاهای ایران رقبای خود را شناختند.

بر همین اساس در وزن ۵۰- کیلوگرم سارا بهمن یار دور اول استراحت دارد و سپس با رومانی و صربستان دیدار می کند. طراوت خاکسار در وزن ۵۵- کیلوگرم پس از یک  دور اول استراحت با برنده افغانستان و ازبکستان مبارزه می کند. 

رزیتا علیپور هم در وزن ۶۱-کیلوگرم دور اول استراحت دارد در ادامه با برنده ژاپن و اکراین پیکار می کند. همچنین در وزن ۶۸+کیلوگرم حمیده عباسعلی پس از استراحت در مرحله نخست، دور دوم با دانمارک و بلژیک مبارزه می کند. در کاتای انفرادی بانوان هم فاطمه صادقی در گروه دو با مراکش، ایتالیا، اسپانیا ، پرو، سوئد و آمریکا همگروه است.

در بخش مردان و در وزن ۶۰- کیلوگرم علی مسکینی دور اول استراحت دارد و دور دوم با برنده ونزوئلا و هنگ کنگ مبارزه می کند. امیرمهدیزاده در وزن ۶۷- کیلوگرم دور اول به مصاف «رافیض حسن اف» از آذربایجان می رود و در ادامه با  «لوکا مارسیا» ایتالیا پیکار خواهد کرد. امیررضا میرزایی دیگر ایرانی حاضر در این وزن دور اول با «بوران برک» کرواسی مبارزه می من. و سپس به دیدار  برنده آذربایجان و کرواسی  می رود.

در وزن ۷۵- کیلوگرم بهمن عسکری دور اول استراحت دارد سپس به دیدار برنده فنلاند و سنگال می رود و علی اصغر آسیابری  «آینازاروف» از قزاقستان را پیش رو دارد.

ذبیح الله پورشیب سرگروه تیم ملی ایران در وزن ۸۴- کیلوگرم دور نخست استراحت دارد و دور دوم به مصاف برنده تونس و مصر می رود. در وزن ۸۴+ کیلوگرم نیز سجاد گنج زاده بعد از یک دور اول استراحت به مصاف«برایان ایر»از امریکا، صالح اباذری دور اول استراحت،دور دوم با«لوکا کاستا» از بلژیک وهادی عرب، دور اول «ایوان لپیک» از بوسنی را پیش رو دارد.

فردا جمعه در روز نخست مسابقات، فاطمه صادقی، سارا بهمنیار، طراوت خاکسار،علی مسکینی، امیر مهدیزاده، امیررضا میرزایی، بهمن عسگری و علی اصغر آسیابری به روی تاتامی می روند.

 

 

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند