سردار علیرضا تنگسیری ظهر امروز در آئین افتتاح بیمارستان نیروی دریایی سپاه در بندرلنگه، اظهار کرد: این بیمارستان مزین به نام شهید مهدی محمدی‌ها است، شهیدی که ضرب دست این شهید را آمریکایی‌ها در خلیج فارس چشیدند و این شهید قبل از شهادت با دوش پرتاب، بالگرد آمریکایی را ساقط کرد.

وی افزود: ما افتخار داریم ۹ شهید والامقام را در نبرد نابرابر تقدیم این نظام و انقلاب کردیم و در این نبردها بیش از ۵۰ نفر از آمریکایی‌ها را به درک واصل کردیم و ۶ سیلی محکم به آمریکا زدیم.

فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به اینکه تاکنون ۶ سیلی  در خلیج فارس به آمریکایی‌ها زدیم، اضافه کرد: اولین سیلی ما انهدام کشتی «سانگاری»، دومین سیلی انهدام «نفتکش سی ایل سیتی»، سومین آن انهدام نفت کش عظیم «بریجتون» و در ادامه یک ناو و دو بالگرد دیگر بود.

سردار تنگسیری بیان داشت: این‌ها افتخاراتی برای استان‌های بوشهر و هرمزگان است که ۷ شهید در عملیاتی که شهید نادر مهدوی حضور داشت و دو شهید دارا و رئیسی را در آب‌های نیلگون خلیج فارس تقدیم کردیم.

وی یادآور شد: در محلی که شهید نادر مهدوی و شهید محمدیها در خلیج فارس به شهادت رسیدند، ۱۰ آمریکایی را در سال ۹۴ به زانو درآوردیم که این نیز کار خدا بود.

این مطلب برایم مفید است
7 نفر این پست را پسندیده اند