جبار کوچکی نژاد در واکنش به هجمه های دشمنان انقلاب اسلامی به نیروهای سپاه پاسداران پس از سقوط هواپیمای مسافربری اوکراینی، اظهار داشت: پس از شهادت سردار سلیمانی که محبوبیت بسیار زیادی میان مردم داشت،  دشمنان نظام با تبلیغات منفی خود به دنبال ترور شخصیتی سردار حاجی زاده هستند، چرا که این نیروی خدوم و انقلابی هم محبوبیت بسیار زیادی میان مردم به جهت رشادت‌هایش دارد.

وی با اشاره به پیشرفت‌های چشمگیر نیروی هوافضای سپاه در دوران سردار حاجی‌زاده، گفت: قدرت نیروی هوافضای سپاه پاسداران باعث ترس و وحشت دشمنان شده است و از آنجایی که دشمنان با تحریم های متعدد خود هم نتوانستند قدرت دفاعی و موشکی ما را کاهش دهند، هر موضوعی چون سقوط هواپیما را بهانه قرار می‌دهند تا بلکه از این طریق بتوانند نیروهای نظامی را تضعیف کنند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تأکید کرد: قطعا مردم ما اجازه نمی دهند دشمنان و معاندان نظام، سردار حاجی زاده را مورد تهاجم قرار دهند و قطعا ملت، دولت، مجلس و دیگر مسئولان قوا از شخصیت این سردار همیشه پیروز دفاع می کنند و حامی مدافعان امنیت و آرامش کشور هستند.

کوچکی‌نژاد متذکر شد: انتقام سخت جمهوری اسلامی از آمریکا پس از شهادت سردار سلیمانی باعث شد که دشمنان نظام عصبانی شوند و از هر بهانه ای چون سقوط هواپیما که با یک خطای انسانی رخ داد، استفاده می‌کنند تا عصبانیت خود از نظام جمهوری اسلامی و سپاه پاسداران را نشان دهند.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران تاکنون در هر موضوعی که ورود کرده، موفق بوده است، افزود: آمریکا با تحریم های ظالمانه هم نتوانست تأثیری روی اقتدار نظام جمهوری اسلامی و به ویژه قدرت ایران در زمینه نظامی و دفاعی بگذارد و با تدابیر نظام جمهوری اسلامی و به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توانستیم در یک نبرد نظامی، آمریکا را نابود کنیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس تصریح کرد: در همه نبردهای نظامی خطای انسانی پیش می آید و معمولا مسئولان دیگر کشورها به خطاهای خود اقرار نمی کنند اما مسئولان ما صادقانه این موضوع را با مردم در میان گذاشتند و این مسئله باعث شد که محبوبیت آنان در میان مردم دوچندان شود.

کوچکی نژاد اظهار داشت: تمام رسانه های بیگانگان این روزها روی موضوع سقوط هواپیمای اوکراینی مانور می دهند تا به اهداف خودشان برسند و از نظام انتقام بگیرند اما راه به جایی نخواهند برد.

وی با بیان اینکه پس از وقوع این حادثه عده ای از افراد به دنبال انتقام گیری از نیروهای سپاه انقلاب اسلامی هستند که البته این مسئله جدیدی نیست و از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، معاندان نظام و دشمنان جمهوری اسلامی با سپاه مشکل داشتند، چرا که قدرت سپاه پاسداران، هیمنه دشمن را نابود کرده است، تصریح کرد: دشمنان با همه تخریب ها و برنامه های شوم خود نمی‌توانند تأثیری در کاهش اقتدار نظام و سپاه بگذارند.

 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند