به گزارش هالیوود ریپورتر، شبکه ان‌بی‌سی،سریال کمدی ۱۱ قسمتی با الهام از زندگی و با بازی «دوواین جانسون» را تولید می‌کند.

دوواین جانسون در کمدی شبکه ان‌بی‌سی با عنوان «راک جوان» با الهام از زندگی‌نامه خودش، بازی می‌کند.

جانسون، در هر قسمت از این سریال ظاهر خواهد شد، زیرا تمرکز این سریال بر دوره موفقیت کاری وی خواهد بود.

فیلم‌نامه این سریال کمدی تک‌ دوربینی را ناناچکا خان با همکاری یار دیرینه‌اش، جف چیانگ نوشته‌اند. هردو نیز در کنار دنسی گارسیا، برایان گویرتز و جنیفر کارراس، تهیه‌کنندگی این پروژه را برعهده دارند.

هنوز تاریخ نمایش سریال دوواین جانسون مشخص نشده اما با توجه به برنامه میان فصل ان‌بی‌سی، این سریال احتمالا برای پخش در ۲۰۲۰ تا ۲۰۲۱ برنامه‌ریزی شده است.

دوواین جانسون به تازگی مجری برنامه «بازی تیتان» ان بی‌سی بوده است که فصل دوم این برنامه محسوب می‌شود. وی در حال حاضر در فیلم «جومانجی: سطح بعدی» بر روی پرده سینما دیده می‌شود که تا کنون ۶۰۰ میلیون دلار در گیشه جهانی فروش داشته است. پروژه بعدی جانسون نقش‌آفرینی در فیلم بلند کمپانی دیزنی با عنوان «جانگل کروز» خواهد بود.

دواین داگلاس جانسون، زاده ۲ مه ۱۹۷۲ در هایورد کالیفرنیا با لقب ورزشی صخره (The Rock)، هنرپیشه، تهیه‌کننده فیلم و کشتی‌گیر حرفه‌ای نیمه بازنشسته آمریکایی‌ است. او از سال ۲۰۰۵ به صورت حرفه‌ای و به عنوان بازیگر وارد صنعت سینما شد و به محبوبیت و موفقیت بسیاری دست یافت. جانسون از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ شخصیت تأثیرگذار جهان در سال ۲۰۱۶ معرفی شد.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند