شامگاه چهارشنبه در میان تمام اخبار سیاسی و اقتصادی مهم، یک خبر حسن ختام خوبی برای اخبار ورزشی نبود. انتشار عکسی از «کیمیا علیزاده» در یک سالن ورزشی در هلند و آب و تاب یک رسانه فارسی زبان، باعث شد تا خبر مهاجرت یا پناهندگی او به سرعت در رسانه‌ها و فضای مجازی دست به دست شود تا ورزش ایران را در پایان هفته تحت شعاع قرار دهد.

در این خصوص تلاش زیادی داشتیم تا با یکی از مسئولان فدراسیون و البته نایب رئیس بانوان به عنوان نفر اول مسئول حوزه بانوان در مورد شرایط علیزاده گفتگو کرده و اخبار جدیدی کسب کنیم.

شکریان مسئول روابط عمومی فدراسیون با بیان اینکه منتظر گفتگو با علیزاده هستیم، به مهر گفت: «کیمیا» هم اکنون در خارج از ایران است و بعد از گفتگو با وی در این خصوص اظهار نظر خواهیم کرد.

زهرا سروی نایب رئیس بانوان به تماس‌های مکرر پاسخ نداد و مهرو کمرانی مربی تیم ملی و مربی شخصی وی نیز که رابطه نزدیکی با کیمیا دارد نیز تماس‌های خود را بی پاسخ گذاشت.

نکته اصلی اینجاست که سروی به عنوان نایب رئیس بانوان فقط زمانی که تیم ملی آن هم نوجوانان و جوانان و از همه مهمتر «کیمیا» مدال کسب می‌کرد، برابر رسانه‌ها ظاهر شده و از افتخارآفرینی و آغاز حرکت جدید بانوان و… سخن می‌گفت.

اما در شرایط فعلی که باید پاسخگوی رسانه‌ها باشد، بعد از چند بار بی پاسخ گذاشتن تلفن و پس از نزدیک به دو ساعت در پاسخ به پیامک خبرنگار عنوان داشت «آنچه در سایر مصاحبه‌ها عرض کردم می‌تواند منبع شما باشد و مطلب دیگری ندارم».

البته سروی مدتهاست پشت نتایج نسبتاً خوب تیم‌های رده سنی پایه پنهان شده و در زمان نتایج ضعیف و اتفاقات بد پیرامون تیم ملی در رقابتهای مختلف تلفن همراه خود را پاسخ نمی‌دهد. شاید این انتظار از نایب رئیسی که کمترین اطلاعات را در مورد شرایط ملی پوشان دارد اندکی زیاده خواهی است.

به هر حال از کیمیا علیزاده به عنوان اولین بانوی مدال آور ایران در بازی‌های المپیک و جهان می‌بایست بیشتر مراقبت می‌شد. هر چند امیدواریم این خبرها صحت نداشته باشد و او بازهم با پرچم مقدس تکواندو ایران مبارزه کند اما شواهد چیز دیگری می‌گوید.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند