راننده‌ای که در حال پخش زنده اینترنتی رانندگی با سرعت زیاد خود در یکی از اتوبان‌های آمریکا بود هرگز تصور نمی‌کرد که لحظاتی بعد دچار حادثه‌ای وحشتناک شود. این راننده که هویتش مشخص نشده در حالی که با سرعت بیش از ۱۰۰ مایل در ساعت (بیش از ۱۶۰ کیلومتر در ساعت) مشغول رانندگی و پخش زنده آن بود ناگهان کنترل خودرو را از دست داد و به موانع فیزیکی کنار اتوبان برخورد کرد.

ویدئویی که منتشر شده است چگونگی وقوع این حادثه را به تصویر می‌کشد. در ابتدای این ویدئو این راننده در حالی که با سرعت بسیار زیاد در حال رانندگی است دیده می‌شود. او لحظاتی نیز دوربین تلفن همراه خود را روی کیلومترشمار خودرو گرفته و آن را به بینندگان نشان می‌دهد. در این ویدئو مشاهده می‌شود لحظاتی بعد و هنگامی که این راننده قصد خروج از اتوبان را دارد کنترل خودرو را از دست داده و شدیدا به موانع فیزیکی کنار آن برخورد می‌کند. بنا به گزارش ABC News این راننده که بعدا هویتش " کِنِس هُفلِر" اعلام شد بدون آنکه دچار جراحت شدید شود بطرز معجزه آسایی از این حادثه جان سالم بدر برد.  این حادثه روز شنبه برای این جوان ۲۳ ساله رخ داد.  

این جوان اکنون با اتهاماتی مانند رانندگی خطرناک، رانندگی با گواهینامه باطل شده، رانندگی با خودروی غیرمطمئن و احتمال مصرف ماری جوانا در هنگام رانندگی روبرو است.

این مطلب برایم مفید است
77 نفر این پست را پسندیده اند