«ابو آلاء الولائی» دبیر کل گردان‌های سید‌الشهداء عراق در صفحه توئیتر خود نوشت که آمریکا‌یی‌ها در نهایت ذلت و خواری از عراق خارج خواهند شد.

او نوشت: «نیروهای مقاومت بیش از ۱۷ هزار آمریکایی را در عراق کشتند و آمریکا گفت که آن‌ها فقط ۴۵۰۰ نفر بودند؛ سپس به دولت و مقاومت عراق برای امضای توافقنامه متوسل شد و سپس [از عراق] عقب‌نشینی کرد و گفت که به این توافقنامه عمل نمی‌کند.»

الولائی افزود: « آمریکا پدر و مادر دروغ است، این کشور امروزه نیروی انسانی، سرمایه مالی، عزت و تاریخش را از دست داده و باز می‌گوید که "اوضاع وفق مراد است".»

دبیر کل گردان‌های سید‌الشهداء عراق در پایان تأکید کرد که آمریکایی‌ها در نهایت خواری و ذلت از عراق خارج خواهند شد و آن‌چه که در «عین الاسد» رخ داد فقط قطره‌ای از بارانی بود که به زودی فرو خواهد ریخت.

او افزود: «پس منتظر ما باشید، ما خون را هدر نمی‌دهیم و خون‌خواهی شهداء را فراموش نمی‌کنیم.»

بامداد چهارشنبه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه‌ای از حمله موشکی نیروی هوافضای سپاه به پایگاه آمریکایی عین الاسد در غرب عراق خبر داد و اعلام کرد که این عملیات در انتقام از ترور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش انجام شده است.

گروههای مقاومت بارها اعلام کرده‌اند که پاسخ آن‌ها به جنایت آمریکا جدای از پاسخ ایران خواهد بود و آن‌ها کار خودشان را خواهند کرد.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند