توئیت ظریف که در حساب ویبو سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین به زبان چینی منتشر شده بود در سه ساعت اول انتشار سه میلیون بازدید کننده داشت.

 وزیر امور خارجه در این توئیت خطاب به رییس جمهوری آمریکا نوشت: آقای ترامپ! آیا در عمر خود چنین دریایی از انسان‌ها را دیده‌اید، هنوز تصور می‌کنید می‌توانید اراده این ملت بزرگ و مردمش را بشکنید؟

ظریف در تازه‌ترین توییت خود خطاب به رییس جمهوری آمریکا نوشت: آیا هنوز می‌خواهید به مشورت‌های دلقک‌هایی که به شما درباره منطقه ما مشورت می‌دهند گوش کنید؟

ظریف در ادامه پرسید: آیا هنوز تصور می‌کنید می‌توانید اراده این ملت بزرگ و مردمش را بشکنید؟

وزیر امور خارجه تاکید کرد: پایان حضور شوم آمریکا در غرب آسیا آغاز شده است.

بامداد جمعه پهپادهای آمریکایی به دستور ترامپ در یک عملیات تروریستی در فرودگاه بغداد سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و ابومهدی مهندس معاون حشد الشعبی عراق  را به شهادت رساندند.

در حالی که رسانه های وابسته به‌آمریکا تلاش می کردند با سوء استفاده از اتفاقات ماه‌های اخیر عراق ،سمت و سوی اعتراضات را متوجه ایران کنند و کارزار رسانه ای علیه روابط و مناسبات صمیمانه ایران و عراق به راه انداخته بودند تشییع باشکوه پیکر شهدای مقاومت در شهرهای عراق و سپس در خوزستان و مشهد خط بطلانی بر این خط مشی رسانه ای آمریکای - صهیونیستی در منطقه بود.

 امروز  بعد از اقامه نماز رهبر انقلاب، میلیون‌ها عزادار تهرانی پیکر شهدای مقاومت را از دانشگاه تهران تا میدان‌ آزادی بدرقه کردند.

حضور میلیونی عزاداران در مراسم تشییع پیکر مجاهدان و شهدای مقاومت مورد توجه اغلب رسانه‌های جهان قرار گرفته است. 

طی سه روز گذشته، پیشرفت تحولات پس از ترور سردار سپهبد قاسم سلیمانی به محور توجه افکار عمومی چین تبدیل شده و اخبار و گزارش های این ترور در سرخط اخبار رسانه های چین قرار دارد.

این مطلب برایم مفید است
23 نفر این پست را پسندیده اند