این تذکرات که توسط علی‌اصغر یوسف‌نژاد قرائت شد به شرح زیر است:

احمد سفری به رییس جمهور: علت عدم تامین اعتبار برای اجرای قانون حمایت از حقوق معلولان کشور

محمد وحدتی به وزیر آموزش و پرورش: چرا نسبت به بازسازی فضای فیزیکی بسیاری از مدارس تخریب شده شهرستان‌های حوزه انتخابیه اقدام نمی‌کنید؟

سکینه الماسی به وزیر بهداشت: چرا یک معاونت در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موجب به تاخیر انداختن کارهای حوزه جنوبی استان بوشهر شده است؟ به وزیر ورزش: لزوم نظارت بر عملکرد فدراسیون فوتبال که باعث نتیجه گرفتن تیم‌های خاص در دقایق پایانی است.

محمدابراهیم رضایی به وزیر صنعت، معدن و تجارت: چرا برعملکرد شرکت شهرک‌های صنعتی نظارتی ندارید و آنها با عملکرد منفعت‌طلبانه مانع رشد سرمایه‌ گذاری می‌شوند.

سید فاطمه ذوالقدر به همراه دو نفر از نمایندگان فریده اولادقباد و طیبه سیاوشی به وزیر آموزش و پرورش: تامین فضاهای آموزشی روستاهای بخش مرکزی شهرری.

ذوالقدر به وزیر نیرو: ضرورت تامین آب کشاورزی منطقه شهر ری و بخش‌های آن .

حاجی دلیگانی به وزیر صنعت، معدن و تجارت: چرا برخی از واحدهای تولیدی و صنعتی دو ماه مانده به پایان سال کارگران را اخراج و شادی آنها را به غم تبدیل می‌کند، به وزیر نیرو: محدودیت سامانه سامان در ثبت درخواست کشاورزان را اصلاح کنید.

پژمانفر به رییس جمهور: چرا با توجه به الزام قانون جهت افزایش حقوق کارمندان و بازنشستگان مطابق تورم دولت پیشنهاد افزایش حقوق و دستمزد ۱۵ درصدی برای سال آینده داده که با تورم فعلی فاصله دارد و باعث افزایش مشکلات می‌شود؟ به وزیر ارشاد: علت اعطای مجوز به فیلم سینمایی مطرب با محتوایی رقص و ابتزال که تبلیغات آن در فضای مجازی منتشر شده چیست؟

قاضی‌پور به وزیر اقتصاد: صدور دستور سرمایه‌ گذاری توسط شرکت سرمایه‌ گذاری امید بانک سپه در ارومیه، به رییس جمهور و وزیر آموزش و پرورش و وزیر ارتباطات و وزیر اطلاعات و وزیر اقتصاد و وزیر امور خارجه، وزیر بهداشت، وزیر کار و وزیر کشاورزی و وزیر دادگستری و وزیر دفاع و وزیر راه و شهرسازی و وزیر صنعت، معدن و تجارت و وزیر علوم و وزیر ارشاد، وزیر میراث فرهنگی و وزیر نفت و وزیر نیرو و وزیر ورزش و وزیر کشور: لزوم عدم استفاده از بازنشستگان در شرکت‌ها و سازمان‌های زیرمجموعه وابسته به دولت، به همراه علیرضا محجوب به رییس جمهور: تسریع در ابلاغ آیین‌نامه‌های اجرایی قوانین مصوب دوره دهم مجلس شورای اسلامی.

سید حمید زرآبادی به وزیر اطلاعات: چرا فردی که به دلایلی ایجاد تنش در شورای تامین استان تصمیم گرفته می‌شود که عزل شود برای پستی بالاتر مورد تایید قرار می‌گیرد، به رییس جمهور: عملکرد ضعیف ریاست حوزه وزارت وزیر کار، به وزیر صنعت، معدن و تجارت: نارضایتی مردم از عدم اجرای به موقع تعهدات شرکت‌های خودروسازی، سایپا در تحویل خودروی خریداری شده براساس قرارداد منعقده، به وزیر آموزش و پرورش: تعجیل در ساماندهی اوضاع بهم ریخته و آشفته آموزش و پرورش استان قزوین.

حسن سلیمانی به رییس جمهور: تسریع در پرداخت اعتبارات زیرساخت خسارت دیده از سیل در حوزه‌های انتخابی، تسریع در پرداخت اعتبارات مورد نیاز و بازنمودن سه راهی هرسین به کنگاور در حوزه انتخابیه.

سید جواد ساداتی‌نژاد به وزیر امور خارجه: لزوم پیگیری جدی در مجمع بین‌المللی در خصوص نقض قوانین بین‌المللی در ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی.

مرادی به رییس جمهور: دلیل قطع طرح حمایتی معیشتی افرادی که جهت کارگری به کشور عراق بعد از سه بار تردد می‌کنند چیست؟ به رییس جمهور: دلیل عدم اجرای قول‌های شما مبنی بر ساماندهی مرزهای کشور و معابر کولبری چیست؟

ناهید تاج‌الدین به وزیر آموزش و پرورش: چرایی عدم اجرایی طرح رتبه‌بندی معلمان براساس جزء ۲ بند الف ماده ۶۳ قانون برنامه ششم.

قاضی‌پور و علیرضا محجوب: وزرای دفاع، اطلاعات و امور خارجه تسریع در اجرای انتقام سخت نسبت به جنایت آمریکا در به شهادت رساندن سردار قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس و شهداری همراه.

دهمرده به وزیر آموزش و پرورش: چرا عزل و نصب روسای آموزش و پرورش به روش‌های غیرکارشناسی و سیاسی و مهندسی انتخابات انجام می‌شود؟

حسین هاشمی تختی به وزیر آموزش و پرورش: علت عدم ساخت مدارس تخریبی که به روی دانش‌آموزان آوار می‌شود چیست؟ به وزیر نیرو: علت عدم جلوگیری از رها شدن فاضلاب بندرعباس در شهر که موجب مشکلات تنفسی شده است.

بدری به وزیر آموزش و پرورش: چرا مزایای مناطق کمتر توسعه یافته برای راهبران آموزشی مناطق روستایی و آموزشی در شهرستان‌های استان اردبیل اعمال نمی‌شود؟

 

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند