حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان شامگاه شنبه در مراسم گرامیداشت مقام شامخ سردار سلیمانی که از سوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه مشهد در حرم مطهر رضوی برگزار شد، گفت: حکمت جهاد برای تقویت جبهه حق است والا حق به محض اینکه طلوع کند، باطل از بین می‌شود. 

حجت‌الاسلام پناهیان ضمن اشاره به مظلومیت حضرت علی (ع) در دوران خلافتشان، ادامه داد: چرا باطل در مقابل علی (ع) مقاومت کرد؟ زیرا آن‌هایی که در خانه علی (ع) آمده بودند حق را به خوبی نشناخته بودند. امیرالمومنین (ع) در یکی از سخنانشان، دردمندانه با مردم سخن گفتند و شهدای مدافع حرم پس از ۱۴۰۰ سال پاسخ آن خطبه را دادند. 

وی با بیان اینکه مدافعان حرم پاسخ خطبه امام علی (ع) را دادند، عنوان کرد: تروریست‌های داعشی پس از ۱۴۰۰ سال غارت جدیدی را راه انداختند و مدافعان حرم به مقابله با آنان پرداختند.

حجت‌الاسلام پناهیان با بیان اینکه سردار سلیمانی، محبوب‌ترین شخصیت در جمهوری اسلامی است، عنوان کرد: ما داریم به حق نزدیک می‌شویم. آن‌ها هرگز فکر نمی‌کردند شهید سلیمانی آنقدر در دل‌ها اثر بگذارد. خداوند دشمنان ما را از احمق‌ها قرار داده است. چگونه توانستند این مرد را به شهادت برسانند؟ 

وی ادامه داد: مردم ما می‌دانند اگر انتقام این ترور به سختی گرفته نشود، هیچ ماشینی دیگر در این مملکت با امنیت از این سمت به آن سمت نخواهد رفت. مردم آماده ریشه‌کن کردن ظلم باشید و این هیچ معنایی جز ظهور حضرت مهدی نخواهد داشت. 

حجت‌الاسلام پناهیان در ادامه تصریح کرد: در کشور ما انقلاب اسلامی، ظهور دوباره حق بود؛ اما لیبرال‌ها سرکار آمدند و تروریست‌ها در کشور ۱۷ هزار شهید روی دست ملت گذاشتند. دولت موقت مکرر گفت با تروریست‌ها مذاکره کنیم و آن‌ها نیز همزمان در نقاط مختلف پیشروی می‌کردند. ما آدم‌هایمان این‌ها بودند؛ رئیس جمهور وابسته به سازمان سیا و لیبرال داشتیم و دشمنان جرئت کردند که جنگ را به ما تحمیل کنند. 

وی بیان کرد: تا الان هر چه خوردیم از ضعف خودمان بوده و الا آمریکا غلط می‌کند ما را تحریم کند. 

این مطلب برایم مفید است
87 نفر این پست را پسندیده اند