به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس پایتخت سرهنگ حسین مافی روز شنبه گفت: یازدهم دی ماه امسال پسر جوانی در تماس با مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ ادعا کرد که پدرم دست به قتل مادرم زده و به بهانه رفتن به بانک از خانه خارج شده است.

وی افزود: تیمی از ماموران کلانتری ۱۶۴ قائم به محل اعزام و با مراجعه به بانک مضنون به قتل را به کلانتری منتقل و با توجه به رفتارهای مرموزی که این مرد ۵۶ ساله داشت او را هدف تحقیقات قرار دادند.

رییس کلانتری ۱۶۴ قائم ادامه داد: مرد ۵۶ ساله در همان تحقیقات ابتدایی به جنایتی هولناک اعتراف کرد و گفت که مدتی در بیمارستان روحی و روانی بستری بودم تا اینکه روز گذشته با وساطت اهالی محل، خانواده‌ام مرا به خانه بازگرداندند و ظهر در خانه با همسرم تنها بودیم که از او درباره اینکه چرا مرا در بیمارستان روانی تنها گذاشته بودند بحث کردیم و در ادامه او را با دستانم خفه کردم.

با ساتور و چاقو همسرم را سلاخی کردم

 همچنین قاتل در اعترافاتش ادعا کرد: پس از کشتن همسرم به خاطر سنگینی وزنش او را به داخل حمام انتقال دادم و با ساطور و چاقو اقدام به تکه تکه کردن جسد کردم و تکه‌ها را در کیسه های ۲ تا ۳ کیلویی بسته‌بندی و سپس بسته‌ها را به گردنه قوچک بردم و در فاصله‌ چند متری از هم به بیرون انداختم و به خانه بازگشتم.

رییس کلانتری ۱۶۴ قائم ادامه داد: ماموران در ادامه با راهنمایی قاتل به محل رها کردن بسته های جسد رفتند و توانستند تکه‌های جسد مقتوله را در منطقه گردنه قرچک به دست آوردند.

بنا به این گزارش، متهم برای تحقیقات بیشتر به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.

 

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند