«محمد حسن انصاری فرد» در گفت و گویی تلویزیونی درباره ناراحتی کالدرون اظهار داشت: دوست نداریم درباره حواشی باشگاه پرسپولبیس حرف بزنیم چرا که باعث ناراحتی و نگرانی هواداران این تیم می‌شود.

وی افزود: نمی‌دانم چه داستان‌هایی شکل گرفت که پرسپولیس به حاشیه کشیده شد. کالدرون همکاری لازم را با باشگاه داشت و تا زمانی که قسط اول قرارداد خود را دریافت نکرده بود کوچک‌ترین اعتراضی نکرد. شاید بندهای قراردادی که با کالدرون به امضا رسید، مشکلاتی بود که در گذشته حرف‌هایی زدیم.

انصاری فرد خاطرنشان کرد: از نظر من مصاحبه‌های که کالدرون انجام داد درست نبود اما وی حرف‌هایی را از روی عصبانیت زد که قابل برطرف شدن است.

وی تاکید کرد: به نظر من درباره باشگاه پرسپولیس و کالدرون سو تفاهم پیش آمده و باشگاه پرسپولیس کوچک‌ترین کم‌کاری را نسبت به این مربی انجام نداده است.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس افزود: هواداران پرسپولس منتظر کالدرون هستند تا او به ایران برگردد و راه موفقی را که در پیش گرفته‌ایم، ادامه دهیم.

انصاری فرد افزود: بحث نیامدن کالدرون مطرح نیست و به طور حتم او ۱۰۰ درصد به ایران باز خواهد گشت.

مدیرعامل پرسپولیس در پایان درباره اختلاف افشین پیروانی و کالدرون گفت: این موضوع به دور از واقعیت است. پیروانی از خانواده بزرگ پرسپولیس است که بسیاری از حاشیه‌ها را در این مدت جمع کرده است.

 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند